Porady stylistek: jak skutecznie podkreślić talię?

Każda z nas chciałaby mieć talię osy, lecz niestety nie wszystkie zostałyśmy obdarzone przez naturę figurą modelki. Na szczęście współczesna moda spieszy z pomocą! Zobaczcie, jak skutecznie podkreślić i wyeksponować talię.

Pasek w talii

Wcięcie w talii to najwęższy punkt sylwetki, dlatego warto zastosować triki, które przyciągną do niego uwagę. Świetnie sprawdzą się ubrania, które można przewiązać paskiem, tak by podkreślić to newralgiczne miejsce. Możesz zdecydować się także na sukienki ze ściągaczem lub wiązaniem w pasie. Pamiętaj jednak by wybrać model o odpowiedniej szerokości - cienkie paski najlepiej sprawdzą się u osób posiadających szczupłą sylwetkę, natomiast grubsze będą najlepszym wyjściem, jeśli zależy ci na ukryciu dodatkowych centymetrów. Pasek skutecznie podkreśli talię i sprawi, że będziesz wyglądać smuklej.

Kolaż / Materiały partneraKolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera

Sukienki i spódnice trapezowe

Sukienki i spódnice o kroju litery A to znakomity sposób na skuteczne podkreślenie talii. Modele w tym stylu ukrywają szersze biodra i eksponują najwęższy punkt figury. Sukienki i spódnice trapezowe wysmuklają oraz równoważą proporcje sylwetki, dzięki czemu ciało nabiera bardziej kobiecych kształtów. Modele rozszerzające się na dole nie tylko optycznie ujmują kilogramów, ale także zaznaczają wcięcie w tali sprawiając, że wydaje się ona jeszcze węższa.

Kolaż / Materiały partneraKolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera

Spodnie z wysokim stanem

Spodnie z wysokim stanem to odpowiedź na najróżniejsze problemy związane z sylwetką. Nie tylko wyszczuplają, skutecznie spłaszczając brzuch, lecz także wydłużają nogi i sprawiają, że nasza sylwetka wydaje się smuklejsza. Spodnie z wysokim stanem świetnie sprawdzą się też, gdy chcemy podkreślić talię. Modele w tym stylu zwracają uwagę na najwęższy punkt sylwetki, znakomicie go eksponując.

Kolaż / Materiały partneraKolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera

Zobaczcie więcej ubrań w tym stylu!