Biżuteria Apart, którą nosi Małgorzata Socha i Anja Rubik. Wybraliśmy najfajniejsze prezenty dla mamy

Szukasz wyjątkowego prezentu dla mamy, ale nie tylko? Wybrałyśmy dla ciebie najfajniejsze propozycje marki Apart. Zobacz, gdzie kupić ponadczasowe naszyjniki, delikatne bransoletki i awangardowe pierścionki, które chciałaby znaleźć pod choinką każda kobieta!

Małgorzata Socha

Na początek mamy kilka propozycji z klasycznego żółtego złota na które postawiła Małgorzata Socha. Delikatna biżuteria w tym odcieniu świetnie komponuje się z ubraniami w stonowanych kolorach i o prostych krojach. Jest idealna do pracy - do małej czarnej sukienki, granatowej marynarki, czy białego t-shirta.

.. www.instagram.com/bizuteriaapart www.instagram.com/bizuteriaapart

Anja Rubik

Jeżeli wolisz wybrać coś ze szlachetnego srebra - również mamy kilka przepięknych propozycji! Szczególnie warto zwrócić uwagę na długie, zdobione kolczyki, które są doskonałym wyborem na co dzień, jak i na większe wyjścia czy wyjątkowe okazje.

.. www.instagram.com/bizuteriaapart www.instagram.com/bizuteriaapart

Anna Dereszowska

Na koniec mamy dla was piękne, bogato zdobione pierścionki, które będą ozdobą każdej stylizacji i gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Z pewnością zachwyci się nimi niejedna osoba i taki pierścionek będzie strzałem w dziesiątkę!

.. www.instagram.com/bizuteriaapart www.instagram.com/bizuteriaapart

Zobacz też inne propozycje prezentów!