Wiemy, gdzie kupicie ulubione modele spodni Cristiano Ronaldo jego marki CR7!

Jakie są ulubione spodnie piłkarza Cristiano Ronaldo? Oczywiście jego własnej marki Cristiano Ronaldo CR7! Wybraliśmy dla was modele, które zakłada najczęściej, ale wiemy gdzie kupicie także skórzaną kurtkę. Zobaczcie sami!

Ciemne jeansy

Wielu wiernych fanów Cristiano Ronaldo śledzi nie tylko jego zmagania na boisku, ale także jego styl. Ze względu na ogromne zainteresowanie piłkarz postanowił stworzyć swoją własną markę z ubraniami - Cristiano Ronaldo CR7. Znajdziemy w niej przede wszystkim bardzo duży wybór jeansów, które na co dzień nosi Ronaldo. W jego szafie znajduje się ich spora kolekcja, jednak przeważają te klasyczne w ciemnym kolorze.  

.. www.instagram.com/cristiano www.instagram.com/cristiano

Podarte jeansy

Cristiano ma też sporo modeli w odcieniu jasnego jeansu z widocznymi przetarciami i bardzo modnymi ostatnio dziurami. Zazwyczaj zakłada do nich prosty t-shirt lub klasyczną koszulę. 

.. www.instagram.com/cristiano www.instagram.com/cristiano

Nie tylko spodnie

W koelkcji Cristiano Ronaldo CR7 znajdziemy jednak nie tylko doskonałej jakości spodnie, ale także koszulki, koszule, kurtki jeansowe i skórzane. Piłkarz na co dzień stawia jedynie na własne projekty, co widać na tym zdjęciu z magazynu People. Ronaldo założył ubrania własnej marki, a my wiemy, gdzie dokładnie je kupicie!

.. www.instagram.com/cristiano www.instagram.com/cristiano

Zobacz też inne rzeczy w stylu piłkarza!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.