Tylko dziś: -20% na artykuły sportowe w Zalando. Kupujcie taniej z kodem zniżkowym!

Tylko dziś macie okazję kupić artykuły sportowe w promocyjnych cenach. Zalando zorganizowało wyprzedaż, na której dostaniecie buty i ubrania znanych marek przecenione o 20%. Sprawdźcie!

Zalando posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów sportowych, które w dniu dzisiejszym kupicie o 20% taniej. Używając kodu CYBERSPORTA przy zakupach za minimum 350 zł otrzymacie rabat na wszystkie artykuły oznaczone etykietą CYBER . Na wyprzedaży znajdziecie zarówno męskie, jak i damskie ubrania oraz buty sportowe znanych marek, które teraz dostaniecie w promocyjnej cenie. Akcja trwa do końca dzisiejszego dnia do godziny 23:59.

Dla kobiet

Wyprzedaże to znakomita okazja do skompletowania sportowej garderoby w niższych cenach. Profesjonalne obuwie i odzież to podstawa udanego treningu, dlatego warto wyposażyć się w produkty sprawdzonych marek, które zagwarantują nam stuprocentowy komfort podczas ćwiczeń. W promocyjnej ofercie Zalando znajdziemy mnóstwo przecenionych ubrań znanych firm takich jak Nike , Reebok czy Adidas . O 20% taniej kupimy buty, ubrania oraz sportowe dodatki.

Kolaż / Zalando / Materiały partneraKolaż / Zalando / Materiały partnera Kolaż / Zalando / Materiały partnera Kolaż / Zalando / Materiały partnera

Więcej produktów objętych promocją znajdziesz TUTAJ

Dla mężczyzn

Tego typu wyprzedaże to doskonały moment na zakup upragnionych rzeczy, które do tej pory były poza naszym finansowym zasięgiem. Buty New Balance czy wysokiej jakości ubrania sportowe Calvina Kleina teraz dostaniemy o 20% taniej . Produkty znanych marek to również znakomity pomysł na świąteczny upominek, który z pewnością ucieszy każdego zapalonego sportowca. Torba na trening czy firmowa koszulka Ralpha Laurena to zawsze trafiony prezent, który już dziś kupisz w promocyjnej cenie.

Kolaż / Zalando / Materiały partneraKolaż / Zalando / Materiały partnera Kolaż / Zalando / Materiały partnera Kolaż / Zalando / Materiały partnera

Więcej produktów objętych promocją znajdziesz TUTAJ

Zalando / Materiały partneraZalando / Materiały partnera Zalando / Materiały partnera Zalando / Materiały partnera

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.