Obowiązkowy element każdej męskiej garderoby. Ten model koszulki musisz mieć w swojej szafie

Koszulka polo to jeden z obowiązkowych elementów męskiej garderoby w stylu smart casual. Pierwotnie zaprojektowana jako element stroju do tenisa, okazała się tak wygodna i funkcjonalna , że chętnie sięgnęli po nią panowie uprawiający inne rodzaje sportów, w tym m.in. polo. Dzisiaj, męska koszulka polo, ceniona jest nie tylko ze względu na związaną z prestiżowymi sportami historię, ale przede wszystkim ze względu na komfort noszenia. Przygotowałyśmy dla Was 3 zestawy koszulek polo, od najbardziej lubianych przez mężczyzn marek modowych.

Ralph Lauren

Marka Polo Ralph Lauren jest synonimem dobrego smaku i uosobieniem sportowej elegancji. Najsławniejsza koszulka na świecie sygnowana logotypem z graczem w Polo, to niegasnący od lat obiekt pożądania oraz must have w garderobie każdego znawcy mody.

Ralph LaurenRalph Lauren www.classicdriver.com materiały partnera www.classicdriver.com materiały partnera

Lacoste

Historia słynnej koszulki polo sięga początków XX wieku. To własnie wtedy René Lacoste, założyciel firmy którą nazwał swoim nazwiskiem, postanowił stworzyć koszulkę do gry w tenisa. Sam był tenisistą, dlatego łatwo było mu zaprojektować odpowiedni fason, który szybko się spopularyzował, a teraz noszony jest na co dzień przez mężczyzn na całym świecie.

LacosteLacoste www.instagram.com/lacoste materiały partnera www.instagram.com/lacoste materiały partnera

Hugo Boss

Rewelacyjne męskie koszulki polo marki Hugo Boss, to świetne kolorystyczne oraz trendowe zestawienia. które sprawiają, że produkt te są godne polecenia. Znakomite wykończenia sprawią natomiast, że koszulki zakwalifikowane są, jako towar najwyższej jakości.

Hugo BossHugo Boss www.fashion-mommy.com materiały partnera www.fashion-mommy.com materiały partnera

Zobacz więcej stylowych koszulek polo: