Zaszokuj w tegoroczne Andrzejki! Sukienki inspirowane stylizacjami: Joanny Krupy, Deynn i Stephanie Davis!

Andrzejki jak co roku wprawiają wiele kobiet o zawrót głowy. Na półkach sklepowych w tym okresie możemy odnaleźć wiele różnorodnych sukienek. Każda kobieta bez problemu znajdzie coś dla siebie, jednak wybór czegoś niepowtarzalnego w ciekawej cenie nie jest już taki prosty. Specjalnie dla was sprawdziliśmy gdzie kupicie sukienki w stylu gwiazd w okazyjnych cenach!

1. Joanna Krupa

Pierwszej z kobiet nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Polska modelka jest zdecydowanie ikoną jeżeli chodzi o styl. Zawsze stara się nienagannie i schludnie wyglądać. W swojej stylizacji wybrała klasyczną, obcisłą, białą sukienkę, która fenomenalnie podkreśla jej kobiece atuty. Do uzyskania efektu kontrastu modelka ubrała czarną skórzaną kurtkę z wycięciami w kształcie gwiazd. Szyku i elegancji całej stylizacji dodają klasyczne kremowe szpilki.

Joanna KrupaJoanna Krupa www.instagram.com/joannakrupa/ Materiały partnera www.instagram.com/joannakrupa/ Materiały partnera

2. Deynn

Kolejna propozycja jest nieco bardziej odważna. Blogerka modowa Deynn słynie głównie z tego, że w swoich stylizacjach lubi podkreślać nie tylko kobiece atuty, ale też efekty swojej ciężkiej pracy na siłowni. Te wydanie Marity zdecydowanie to potwierdza. Blogerka tym razem wybrała krótką obcisła sukienkę w kolorze nude. W celu uzyskania efektu wydłużonych nóg założyła swoje ulubione czarne koturny marki Stave Madden.

DeynnDeynn www.instagram.com/deynn/ Materiały partnera www.instagram.com/deynn/ Materiały partnera

3. Stephanie Davis

Jeżeli chcesz wyglądać olśniewająco, idealną propozycją dla ciebie będzie cekinowa stylizacja zagranicznej gwiazdy fitnessu Stephanie Davis. Zawodniczka bikini przede wszystkim stawia na elegancję. Jej propozycja to czarno-złota sukienka do kolan. Całość uzupełniają klasyczne czarne szpilki z odkrytymi palcami. Jako dodatek do stylizacji wybrała ciemną skórzaną torbę marki Karl Lagerfeld.

Stephanie DavisStephanie Davis www.instagram.com/stephaniedavisfitness/ Materiały partnera www.instagram.com/stephaniedavisfitness/ Materiały partnera

Poniżej znajdziecie więcej propozycji:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.