Buty, legginsy, topy. Tanie ubrania sportowe, z których złożysz zestaw na trening za mniej niż 150 zł

Większość kobiet, które regularnie trenują, przykłada dużą uwagę do tego, jak wygląda w trakcie treningu. Lubimy czuć się pewnie i komfortowo podczas ćwiczeń. Jednak nie każda z nas może pozwolić sobie na to, aby wydawać horrendalne kwoty na ubrania sportowe. Postanowiłyśmy przyjść Wam z pomocą i wybrałyśmy buty, legginsy oraz topy, z których stworzycie zestawy na trening za mniej niż 150 zł.

1. Buty

To właśnie one są najważniejsze w trakcie treningu, ale wcale nie oznacza, że musimy wydawać na nie setki złotych. Jak ktoś, kiedyś powiedział: "To nie wstyd trenować w butach za kilkadziesiąt złotych. Wstydem jest mieć buty za kilkaset złotych i nie ćwiczyć".

Tanie buty sportoweTanie buty sportowe httpspl.pinterest.comexplorehuaraches-shoes materiały partnera httpspl.pinterest.comexplorehuaraches-shoes materiały partnera

2.Legginsy

W legginsach podczas treningu mamy się czuć przede wszystkim komfortowo. Nie zaszkodzi jednak, gdy te podkreślą nasze atuty, zamaskują niedoskonałości i dodatkowo będą w niskiej cenie.

Sportowe legginsySportowe legginsy www.groopdealz.com materiały partnera www.groopdealz.com materiały partnera

3. Topy

W topach i koszulkach najważniejsze jest aby nie ograniczały naszych ruchów oraz były wykonane z oddychającego materiału. W końcu żadna z nas nie chce pocić się za sprawą koszulki, a jedynie intensywnego treningu.

TopyTopy www.instagram.com/victoriassecret materiały partnera www.instagram.com/victoriassecret materiały partnera

Tu znajdziesz więcej ubrań sportowych w przystępnej cenie: