Wybraliśmy 3 najlepsze jesienne stylizacje października! Ubierz się w stylu gwiazd

Przejrzeliśmy Instagramy wielu znanych osób w poszukiwaniu 3 najlepszych jesiennych stylizacji października. Zobaczcie, kto znalazł się w gronie najlepiej ubranych gwiazd i gdzie możecie kupić niemal identyczne ubrania!

Natalia Siwiec

Doceniliśmy jesienny look Natalii Siwiec z bordowym płaszczem w roli głównej. Postanowiła dodać do niego proste jeansowe rurki, białe sneakersy, aviatory z czarnymi szkłami oraz ciepły szal i gustowną skórzaną nerkę, które stanowiły świetne tło dla płaszcza i nie odciągały od niego uwagi. Pamiętajmy, że bordo to jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu!

.. www.instagram.com/official_natalia_siwiec www.instagram.com/official_natalia_siwiec

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska postawiła na szary tootal look. Wełniany płaszcz zestawiła z długimi zamszowymi kozakami za kolano i oversizowym swetrem z golfem. Do wszystkiego dodała duże, bogato zdobione kolczyki, które doskonale dopełniły całą stylizację.

.. www.instagram.com/izabelajanachowska www.instagram.com/izabelajanachowska

Kinga Rusin

Dziennikarka Kinga Rusin jest wielką fanką beżu, który odejmuje lat i dodaje lekkości stylizacji. Ostatnio często mogliśmy ją podziwiać w klasycznym prochowcu w odcieniu nude i z przepiękną pikowaną torebką Chanel. 

.. www.instagram.com/kingarusin www.instagram.com/kingarusin

Zobacz też modne jesienne dodatki!