Lubisz styl Ewy Chodakowskiej? Oto 3 rzeczy z którymi nie rozstaje się tej jesieni trenerka

Fanki Ewy Chodakowskiej nie tylko chętnie powtarzają jej plany treningowe, ale także naśladują jej stylizacje! Oto 3 rzeczy z którymi nie rozstaje się trenerka tej jesieni. Zobaczcie, gdzie je kupicie!

Ciepła czapka

Ewa Chodakowska wychodzi z założenia, że jesienią ma być modnie, ale także... ciepło! Przy tak intensywnym życiu, jakie prowadzi nie może sobie pozwolić na chorowanie. Ewa jest mistrzynią łączenia wygodnych, ale zarazem modnych ubrań. Najlepszy przykład to wełniana czapka z dużym pomponem, którą dodała do jeansowych rurek, swetra w kolorze nude i koszuli w kratę przewiązanej w pasie.

.. www.instagram.com/chodakowskaewa www.instagram.com/chodakowskaewa

Rockowe botki

Czarne botki w rockowym stylu to must have tej jesieni, a Ewa doskonale o tym wie! Wybrała model z czarnej lakierowanej skóry z drobnymi złotymi zdobieniami. Często nosi z dłuższymi swetrami i spodniami rurkami.

.. www.instagram.com/chodakowskaewa www.instagram.com/chodakowskaewa

Szary oversizowy sweter

Chodakowska podczas chłodnych dni stawia na oversizowe swetry, które nie tylko mocno grzeją, ale także świetnie wyglądają. Trenerka szczególnie upodobała sobie te w odcieniach szarości, które dodają lekkości całej stylizacji i odejmują lat.

.. www.instagram.com/chodakowskaewa www.instagram.com/chodakowskaewa

Zobacz też inne rzeczy w stylu trenerki!