Beżowe total looki inspirowane Rozenek, Rusin i Lewandowską

Kolor nude to niewątpliwie najbardziej pożądany odcień tego sezonu. Kochają go kobiety na całym świecie. Jest uniwersalny i można go dowolnie łączyć z innymi kolorami bez obawy o wpadkę kolorystyczną. Ostatnio jednak, gwiazdy zaczęły promować beż, który noszą od stóp do głów. Specjalnie dla Was przygotowałyśmy 3 najlepsze beżowe total looki inspirowanie Małgorzatą Rozenek, Kingą Rusin oraz Anią Lewandowską!

Małgorzata Rozenek postawiła na beżowy total look, który przełamała dużą torebką w odcieniu ciemnego brązu. Całość mimo dość casualowego charakteru prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek www.instagram.com/m_rozenek materiały partnera www.instagram.com/m_rozenek materiały partnera

Kinga Rusin doskonale wie, jak podkreślić swoje atuty. Do beżowej spódniczki dobrała kozaki w podobnym odcieniu. Ta stylizacja sprawiła, że od nóg dziennikarki nie można oderwać wzroku.

Kinga RusinKinga Rusin www.instagram.com/kingarusin materiały partnera www.instagram.com/kingarusin materiały partnera

Ania Lewandowska nawet w seksownej stylizacji potrafi przemycić elementy sportowe. Bluza i kozaki za kolano wystarczyły, by zrobić efekt wow! Kobieco i z klasą- to lubimy najbardziej!

Ania LewandowskaAnia Lewandowska www.instagram.com/annalewandowskahpba materiały partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba materiały partnera

Zobacz więcej beżowych ubrań: