3 rzeczy za które uwielbiamy styl Ewy Chodakowskiej! Ubierz się, jak popularna trenerka

Uwielbiamy Ewę Chodakowską nie tylko za to, że motywuje miliony Polek do ćwiczeń i aktywnego stylu życia, ale także za jej świetny gust. Trenerka poza siłownią uwielbia bawić się modą i eksperymentować z dodatkami. Jeżeli również lubicie jej modowy gust, mamy dla was 3 identyczne stylizacje, jak te Ewy. Zobaczcie!

Zmysłowe sukienki

Ewa Chodakowska uwielbia nosić seksowne i zmysłowe kobiece sukienki. Często wybiera te, które pozwalają jej wyeksponować szczupłe nogi i zgrabne ciało. Często stawia na minimalizm - tak, jak w tym przypadku. Do klasycznej małej czarnej dobrała złotą kopertówkę, delikatną biżuterię i szpilki.

.. www.instagram.com/chodakowskaewa www.instagram.com/chodakowskaewa

Świetne dodatki

Trenerka uwielbia przepiękne dodatki. Okulary przeciwsłoneczne i błyszcząca biżuteria są stałym elementem jej wszystkich stylizacji. Ponadto ma sporą kolekcję szpilek i kopertówek w najróżniejszych kolorach.

.. www.instagram.com/chodakowskaewa www.instagram.com/chodakowskaewa

Sexy nawet na siłowni

U Chodakowskiej bardzo podoba nam się to, że nawet na treningu prezentuje się kobieco i przykłada uwagę do swoich treningowych strojów. Teraz często możemy ją zobaczyć w szarościach, które królują tej jesieni!

.. www.instagram.com/chodakowskaewa www.instagram.com/chodakowskaewa