3 najseksowniejsze ubrania, które może założyć facet

Jesteś mężczyzną i masz wątpliwości co do swojego stylu? A może jesteś kobietą, która chce poprawić styl swojego chłopaka? W obu tych przypadkach przychodzimy z pomocą. Każdy z nas wie, jak dobre ubranie potrafi podnieść naszą atrakcyjność. Dokładnie tak samo jest w przypadku mężczyzn. Przygotowałyśmy dla Was 3 niezbędne ubrania, które sprawią, że każdy mężczyzna stanie się atrakcyjniejszy.

Biały t-shirt

To klasyka, którą każdy mężczyzna powinien mieć w szafie. Wybierając biały t-shirt musisz pamiętać o kilku ważnych elementach. Po pierwsze dobierz fason do swojej sylwetki i pamiętaj, by nie był zbyt obcisły lub za krótki. Drugą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest materiał. Jeśli nie chcesz, żeby koszulka służyła tylko jako bielizna, materiał powinien być dobrej jakości, miły w dotyku oraz nieprześwitujący.

biały t-shirtbiały t-shirt www.instagram.com/wojciech.szczesny1 www.instagram.com/wojciech.szczesny1

Koszula w kratę

Choć krata najmodniejsza właśnie w tym sezonie, to już od dawna przyciąga uwagę znawców mody męskiej. Pozostając przy kwestii przyciągania, krata przyciąga także wzrok płci pięknej, gdyż przejawia się w modzie jako atrybut męskości oraz traktowana jest jako oznaka pewności siebie.

koszula w kratękoszula w kratę www.instagram.com/_rl9 www.instagram.com/_rl9

Czarna kurtka skórzana

Skóra, to materiał który nigdy nie wychodzi z mody, a mężczyzna ubrany w skórzaną kurtkę, zwłaszcza ramoneskę, przyciągnie uwagę każdej kobiety. Należy jednak pamiętać, by była noszona z rozwagą. Chodzi przecież o to, żeby wyglądać jak obiekt pożądania wszystkich kobiet, a nie członek gangu.

kurtka skórzanakurtka skórzana www.instagram.com/piotrstramowski_official www.instagram.com/piotrstramowski_official

Zobacz więcej ubrań, które podnoszą atrakcyjność mężczyzny:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.