3 stylizacje ze skórzanymi spodniami, które nigdy nie wyjdą z mody

Skóra to materiał, który każdego sezonu pojawia się na wybiegu u przynajmniej kilku projektantów. Jesień to idealna pora roku na stylizacje ze skórzanymi spodniami. Jednak taki rodzaj spodni potrafi zdominować cały look, dlatego decydując się na nie pamiętajmy o zrównoważeniu ich innymi elementami stroju.

Skórzane spodnie i marynarka

Takie klasyki jak skórzane spodnie oraz marynarka nigdy nie wychodzą z mody, a zestawione ze sobą idealnie sprawdzą się przez cały rok. Najlepszym wyborem będą spodnie w kolorze czarnym, gdyż inne kolory mogą być ryzykowne i optycznie pogrubić nogi.

Sara BorucSara Boruc www.instagram.com/saraborucmannei_real www.instagram.com/saraborucmannei_real

Skórzane spodnie i sportowy bomber

Osoby ze szczupłymi nogami, niczym Ania Lewandowska, mogą pozwolić sobie na dowolność w doborze koloru spodni. Doskonałym zrównoważeniem dość charakterystycznych, skórzanych spodni będzie sportowy bomber. Całość prezentuje się wyjątkowo stylowo.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska www.instagram.com/annalewandowskahpba www.instagram.com/annalewandowskahpba

Skórzane spodnie i sweter oversize

Niezawodna zasada stylu mówi, aby do obcisłego dołu zawsze dobierać luźną górę. Kendall Jenner doskonale zastosowała ją w swoim looku. Zestawiła ponadczasowe skórzane spodnie z najmodniejszym w tym sezonie swetrem oversize.

Kendall JennerKendall Jenner www.stylecaster.com www.stylecaster.com

Tu znajdziesz więcej ponadczasowych, skórzanych spodni: