Kobiecy i subtelny styl Mai Ostaszewskiej. Ubierz się, jak aktorka

Maja Ostaszewska zaliczana jest do grona najlepiej ubranych polskich aktorek. Zazwyczaj wybiera proste kroje i uniwersalne kolory, które przełamuje dodatkami. Oto 3 stylizacje inspirowane stylem aktorki. Zobaczcie, gdzie kupicie niemal identyczne ubrania i akcesoria!

Maja Ostaszewska dobrze czuje się w klasycznych stylizacjach, które mają lekko elegancki charakter. Do granatowej marynarki założyła prostą bluzkę z printem, jeansowe rurki oraz szpilki i torebkę z czarnej skóry. Ta stylizacja jest najlepszym dowodem na to, że mniej znaczy więcej!

.. www.instagram.com/tvn.pl www.instagram.com/tvn.pl

Na co dzień aktorka stawia na niezobowiązujący styl. Najlepiej czuje się w zwykłych jeansach i basicowym t-shircie. W swojej szafie ma też najmodniejszą kurtkę sezonu - w militarnym stylu.

.. www.instagram.com/tvn.pl www.instagram.com/tvn.pl

Na oficjalne wyjścia aktorka często wybiera długie suknie. Na jedną z konferencji postawiła na zabudowaną granatową sukienkę do ziemi z lekkim rozcięciem po boku. Dobrała do niej delikatną biżuterię i małą torebkę w kształcie puzderka. Całość przełamała srebrnymi szpilkami.

.. www.instagram.com/tvn.pl www.instagram.com/tvn.pl

zobacz też inne ubrania w stylu aktorki!