Ma nie tylko ogromny talent, ale i świetny gust! 3 rzeczy, których możemy się nauczyć od Małgorzaty Kożuchowskiej

Aktorka Małgorzata Kożuchowska zachwyca nie tylko ogromnym talentem, ale także niesamowitym wyczuciem stylu. Jej modowe wybory są bardzo często komentowane. Oto 3 elementy stylu Małgorzaty Kożuchowskiej, którymi warto się zainspirować!

Wybiera klasyczne kroje

Nie bez powodu Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Jej styl doceniany jest zarówno przez znawców mody, jak i przez zwykłe kobiety, a cechuje go ponadczasowość i kobiecość w eleganckim wydaniu. Na jedną z konferencji aktorka postawiła na granatowe spodnie od garnituru i prostą bluzkę w dziewczęcym różowym kolorze. Wybrała dodatki w kolorze nude.

.. www.instagram.com/tvn.pl www.instagram.com/tvn.pl

Uważa, że mniej znaczy więcej

Drugą zasadą, którą kieruje się aktorka przy doborze kreacji jest prostota. Do czarnej sukienki z odkrytą górą dodała długie kolczyki w mocnym czerwonym kolorze, które przełamują całość. Wybrała też najmodniejsze w ostatnim czasie szpilki, które wydłużają nogi i wyszczuplają łydki.

.. www.instagram.com/tvn.pl www.instagram.com/tvn.pl

Stawia na efektowne dodatki

Małgosia dużą uwagę przykłada do dodatków, bo zazwyczaj to one sprawiają, że dana stylizacja prezentuje się świetnie. Do prostych ubraniach dodaje akcesoria na przyład w nietypowej formie, albo w mocnym kolorze, który przykuwa uwagę. Tutaj postawiła na okulary przeciwsłoneczne, które mają nietypowy, ale bardzo modny ostatnio kształt.

.. www.instagram.com/tvn.pl www.instagram.com/tvn.pl

Zobacz też inne ubrania w stylu aktorki!