Jesienno-zimowe kurtki do 300 złotych! Dużo różnych modeli

Szukasz ciepłej, ale nie za drogiej kurtki na chłodnie dni? Świetnie się składa! Znaleźliśmy dla ciebie dużo różnych propozycji, ale w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wszystkie do 300 złotych. Zobacz, gdzie je kupić!

Lekka puchówka

Jeżeli potrzebujesz lekkiej kurtki na pierwsze chłodne dni - mamy dla ciebie kilka propozycji w uniwersalnych kolorach - granacie, czerni, bordo i stylowej czerwieni. To świetny wybór, gdy potrzebujemy przejściowej kurtki, która zajmie mało miejsca w naszej szafie. Oczywiście wszystkie modele do 300 złotych.

.. materiały partnera materiały partnera

Dłuższa z futrzanym kapturem

Często jest ci zimno? Postaw na dłuższy model, który zakryje całe plecy, a dodatkowo ma duży futrzany kaptur, który świetnie ochroni cię przed wiatrem i niską temperaturą. Możesz wybrać kurtkę w uniwersalnym kolorze - czarną lub granatową, ale możesz też kupić bardziej kobiecy model - beżowy lub różowy.

.. materiały partnera. materiały partnera.

W mocnym kolorze

Możesz też postawić na kurtkę o bardziej sportowym kroju w mocnym energetycznym kolorze, na przykład żółtym, czerwonym, zielonym, czy niebieskim. Świetnie sprawdzi się na co dzień, a także podczas różnych wyjazdów lub aktywnych weekendów. Warto mieć ją w swojej szafie!

.. materiały partnera materiały partnera

Zobacz też inne kurtki do 300 złotych!