Podpowiadamy, jak podkreślić i wymodelować talię za pomocą ubrania

Sylwetka klepsydry, talia osy, idealne proporcje sylwetki, która z nas o tym nie marzy? Niestety nie dla każdego natura jest tak łaskawa. Każda z nas jednak naturę może nieco oszukać. Tu własnie z pomocą przyjdą nam stylizacyjne triki. Odpowiednio podkreślona talia optycznie wyszczupli naszą sylwetkę oraz uwydatni nasze atuty takie, jak biust, czy pośladki. Przedstawiamy 3 sposoby, które pomogą Ci podkreślić nawet mało widoczną talię.

Spodnie z wysokim stanem

Wysoki stan jspodni pokochało wiele kobiet ceniących sobie wygodę, funkcjonalność oraz styl. Są praktyczne, doskonale podkreślają talię oraz częściowo zakrywają wystający brzuch. Koszulka wsadzona w taki model nie tylko podkreśli miejsce talii, ale również optycznie wydłuży nogi.

Maria VizueteMaria Vizuete www.instagram.com/miamiamine www.instagram.com/miamiamine

Gorsety oraz paski

Kiedyś gorsety noszono, żeby zmniejszyć talię i nadać figurze kształt klepsydry. Dziś nie tylko podkreślają naszą figurę, ale także stały się niezwykle modne i dodają charakteru nawet najprostszej stylizacji.

Tammy HembrowTammy Hembrow www.instagram.com/tammyhembrow www.instagram.com/tammyhembrow

Rozkloszowane sukienki w stylu lat 50.

Gwiazdy z tamtych lat miały fantastyczne krągłości nawet jeśli tak naprawdę ich nie miały. Wystarczy spojrzeć na stare zdjęcia. Wąskie talie to magia przede wszystkim rozkloszowanych dołów. Takie sukienki dobrze wyglądają w koktajlowych wersjach. Wystarczy, że do takiej sukienki dobierzesz wysokie szpilki, wyraziste kolczyki i noc jest Twoja.

Jennifer LopezJennifer Lopez http://womanart.info/p-diddy-dress-style-aline.html http://womanart.info/p-diddy-dress-style-aline.html

Więcej ubrań, które pomogą Ci podkreślić talię znajdziesz tutaj: