Kinga Rusin uwielbia okulary przeciwsłoneczne! Znaleźliśmy modele znanych marek niemal identyczne do tych, które nosi dziennikarka

Kinga Rusin jest wielką fanką okularów przeciwsłonecznych! Na jej Instagramie możemy zobaczyć na jej zdjęciach, że ma ich już sporą kolekcję. Specjalnie dla was znaleźliśmy modele okularów światowych marek, które są w stylu dziennikarki. Zobaczcie, gdzie możecie je kupić!

Klasyczne czarne aviatory

To już kultowy model! Gwiazdy zazwyczaj wybierają aviatory marki Ray Ban, ale ich popularność sprawiła, że znajdziemy je teraz w większości sklepów. Dziennikarka bardzo często wybiera właśnie ten model z czarnymi szkłami, który pasuje do każdej stylizacji - zarówno eleganckiej, jak i sportowej. 

.. www.instagram.com/kingarusin www.instagram.com/kingarusin

Kinga może się pochwalić sporą kolekcją okularów przeciwsłonecznych, a znajdziemy w niej nie tylko klasyczne modele, ale także mniej typowe. Na przykład bardzo modne w ostatnim czasie okulary z lustrzanymi szkłami w odcieniach beżu i brązu. Świetnie pasują, gdy stawiamy na kobiecy look.

.. www.instagram.com/kingarusin www.instagram.com/kingarusin

Na wakacjach lub do stylizacji w stonowanych kolorach Kinga Rusin często dobiera okulary w mocnych, energetycznych kolorach. Lubi zwłaszcza lustrzanki w fioletowym odcieniu, ale ma w swojej kolekcji też modele z pomarańczowymi i zielonymi szkłami.

.. www.instagram.com/kingarusin www.instagram.com/kingarusin

Zobacz też inne modele okularów!