Młodzieżowe stylizacje w jesiennych kolorach inspirowane Honoratą Skarbek

Honorata Skarbek "Honey" nie tylko świetnie śpiewa, lecz także ma nietypowy styl, którym warto się zainspirować dobierając jesienną garderobę. Wybrałyśmy trzy nowe stylizacje Honoraty w ciepłych, głębokich odcieniach czerwonego wina, butelkowej zieleni i gorzkiej pomarańczy.

Piosenkarka młodego pokolenia - Honorata Skarbek "Honey" lubi modę i modowe eksperymenty. Codziennie na jej Instagramie możemy podziwiać młodzieżowe stylizacje, polegające na odważnym miksowaniu różnych elementów. Honorata lubi długie kozaki, obszerne swetry i kurtki parki, zwracające uwagę dodatki - metaliczne torebki, okulary, biżuterię. Wybrałyśmy trzy stylizacje, które warto skopiować na jesień.

Pierwszą z nich jest stylizacja łącząca spódniczkę, sweter z golfem, długi kardigan, botki na szpilce i małą torebkę na ramię. Całość jest utrzymana w jesiennych kolorach - burgundowym i zielonym. Poniżej elementy w stylu Honoraty.

Honorata SkarbekHonorata Skarbek Honorata Skarbek Honorata Skarbek

Druga stylizacja to bardzo modne zestawienie długich kozaków i obszernej kurtki, które lubią też inne gwiazdy, m.in. siostry Kardashian i Jenner, a szczególnie najmłodsza z nich - Kylie. Honorata wybrała świetną kurtkę w kolorze czerwonego wina, czarne kozaki, okulary pilotki i złotą torebkę. Zobacz, jakie ubrania i buty w stylu piosenkarki wybrałyśmy: 

Honorata SkarbekHonorata Skarbek Honorata Skarbek Honorata Skarbek

Najodważniejsza, trzecia stylizacja zachęca do modowych eksperymentów. My na pewno będziemy się na niej wzorować wybierając outfit na jesienną imprezę. Honorata zgrabnie połączyła długą plisowaną spódnicę w oranżowym kolorze i bluzkę z nadrukiem rockowym. Do tego botki na szpilce i kurtka typu bomber w kolorze butelkowej zieleni. 

Honorata SkarbekHonorata Skarbek Honorata Skarbek Honorata Skarbek

Więcej ubrań w stylu Honoraty Skarbek: