Asics - idealne obuwie sportowe, teraz w niższej cenie!

Asics to japońska marka, która już od 70 lat króluje na sportowym rynku. Teraz masz okazję zakupić ich obuwie nawet o 40% taniej! Sprawdź w jakie modele warto zainwestować.

Krótka historia

Firma Asics powstała w Japonii w 1949 roku. Początkowo, jej właściciel Kihachiro Onitsuka zaczął produkować buty do koszykówki. Po dość szybko odniesionym sukcesie, wachlarz oferowanego obuwia poszerzył się o wszystkie dyscypliny olimpijskie. Wysokiej jakości materiały, zaawansowane technologie i modny design sprawiły, że obuwie Asics jest dziś chętnie noszone przez znanych sportowców podczas zawodów, jak amatorów w trakcie codziennych biegów czy spacerów. W największym stopniu do rozwoju marki przyczynił się pogląd jej założyciela, według którego sport jest niezbędny do osiągnięcia pełni szczęścia, a zdrowa dusza istnieje tylko w zdrowym ciele. Dlatego też nazwa Asics pochodzi od łacińskiej sentencji "Anima Sana In Corpore Sano",  która idealnie odwzorowuje jej przesłanie.

Kolaż / Materiały partneraKolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera

Żywe kolory

Marka może się poszczycić najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami i materiałami najwyższej jakości. Dlatego też, ich nowoczesne obuwie spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Chociaż dla niektórych wygoda to nie wszystko i jakość musi iść w parze z wyglądem. Na szczęście firma wychodzi na przeciw wymaganiom i stawia na wyraziste kolory, które z pewnością przyciągną twoją uwagę.

Kolaż / Materiały partneraKolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera

Obuwie dla każdego

W bogatej ofercie produktów znajdują się buty niezbędne do uprawiania takich sportów jak piłka nożna, siatkówka czy tenis. Fani lekkiej atletyki również mają do dyspozycji szeroki wybór obuwia przystosowanego do uprawiania tego rodzaju aktywności. Projekty tej japońskiej marki to także doskonała propozycja dla zwolenników rekreacji na siłowni lub joggingu na świeżym powietrzu. Każda nowa kolekcja Asics jest wzbogacona o zaawansowane rozwiązania technologiczne, a detale są w pełni doprecyzowane. Nie pozostało ci więc nic innego, jak wzbogacenie się o parę idealnych butów do ćwiczeń!

Kolaż / Materiały partneraKolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera Kolaż / Materiały partnera

Więcej butów sportowych znajdziesz poniżej!