Ultra długie kozaki w stylu Macademian Girl, ale tańsze o ponad 4 tysiące

Już w zeszłych sezonach długie kozaki były modne, jednak w tym roku projektanci odważyli się pójść o krok dalej. Coraz częściej w mediach społecznościowych trafiamy na zdjęcia gwiazd w butach sięgających, aż do połowy uda, a czasami nawet wyżej. Musimy pamiętać, aby były przylegające do nogi i miały wysoki obcas. Ceny butów, które noszą gwiazdy sięgają nawet kilku tysięcy złotych, nasze kupisz już za mniej niż 300 złotych.

Plecenia na kozakach będą szczególnie kobiecą ozdobą. Taki fason wybrała blogerka Tamara Gonzalez Perea. Jednolite i długie kozaki, w połączeniu z wzorzystymi dodatkami w postaci torby, czy płaszcza, to połączenie, które z pewnością odnajdziemy na wybiegach mody. Buty, które ma na sobie Tamara, kosztowały prawie 4,500 złotych. Nasze równie trafne propozycje kupisz już za 250 złotych.

Tamara Gonzalez PereaTamara Gonzalez Perea www.instagram.com/macademiangirl Materiały partnera www.instagram.com/macademiangirl Materiały partnera

Ewa Chodakowska to miłośniczka oryginalnych ubrań i odważnych połączeń. Tym razem trenerka zamiast butów sportowych postawiła na długie kozaki na szpilce. Uniwersalny, czarny model butów świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach - będzie pasować zarówno do seksownych sukienek, jak i luźnych bluz. W tym wypadku Chodakowska zdecydowała się na prosty, długi fason z nadrukiem. To połączenie, choć trochę nieszablonowe, świetnie sprawdzi się jesienią.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewaKolaż / Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa Kolaż / Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa Kolaż / Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa

Miłośniczkom klasyki proponujemy połączenie bardzo długich kozaków do połowy uda z długim swetrem lub bluzą. 22443662. Małgorzata Rozenek-Majdan polubiła takie połączenie i pokazała się w nim podczas występu w programie śniadaniowym. 

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan /www.instagram.com/m_rozenek /www.instagram.com/m_rozenek

Więcej modnych kozaków kupisz tutaj:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.