Delikatna, ale wyjątkowo stylowa biżuteria jeszcze nigdy nie była taka modna. Podkręci każdy look

Szukasz kobiecej, eleganckiej, ale zarazem delikatnej biżuterii? Świetnie się składa, bo uwielbiana przez kobiety na całym świecie marka Pandora ma właśnie w swojej ofercie przepiękne pierścionki, subtelne bransoletki i wyrafinowane naszyjniki. Zobaczcie sami!

Na początek przepiękne pierścionki z dodatkiem pastelowych kolorów. Są niezwykle subtelne i co ciekawe - śmiało można je ze sobą łączyć i każdego dnia tworzyć nowe kombinacje kolorystyczne. Wyglądają świetnie zarówno osobno, jak i w połączeniu z innymi elementami.

.. www.instagram.com/theofficialpandora www.instagram.com/theofficialpandora

Jeżeli jesteście fankami bransoletek - w tej kolekcji z pewnością znajdziecie coś dla siebie i same skomponujecie swoją wymarzoną. Wystarczy kupić podstawową bransoletkę do której będziecie dobierały wybrane przez siebie elementy. A wybór jest ogromny - od prostych srebrnych i złotych koralików, po te bardziej wymyślne ze szlachetnymi kamieniami i fantazyjnymi wzorami.

.. www.instagram.com/theofficialpandora www.instagram.com/theofficialpandora

W tym sezonie marka Pandora postawiła między innymi na dziewczęcy róż i motywy kwiatowe. W kolekcji znajdziemy przepiękne delikatne pierścionki, jak i liczne elementy do skomponowania stylowej bransoletki - nie tylko w pastelowym odcieniu różu, ale także w mocnym nasyconym kolorze.

.. www.instagram.com/theofficialpandora www.instagram.com/theofficialpandora

Zobacz też inne propozycje marki Pandora!