Adidas, Nike, Puma. Koszulki sportowych marek, które wykorzystasz na co dzień

Nie chcesz wydawać fortuny na ubranie do uprawiania sportu? Kupuj takie, które możesz nosić również poza siłownią! Sportowe koszulki Adidas, Nike czy Puma to świetna baza modnych stylizacji na co dzień. Zobacz, jakie to proste!

Koszulka Adidas Originals

Łączenie typowo sportowych części garderoby z eleganckimi elementami dziś nikogo już nie widzi. Wszystko za sprawą silnego trendu zwanego "athleisure". Czas wolny i aktywność sportowa wzajemnie się przenikają, a efekty tego wyjątkowego połączenia widać zarówno w stylach życia, jak i modzie!

Ubrania i obuwie stworzone z myślą o dyscyplinach sportowych, równie dobrze może stanowić część stylizacji codziennych, a nawet tych na specjalne okazje! Koszulka Adidas Originals - czyli w wersji "oldschool", to obecnie jeden z najlepszych przykładów produktu łączącego dwa światy - sportu i mody na każdy dzień. Bluzka nadaje się zarówno do ćwiczeń, jak i szykownej stylizacji z jeansami i szpilkami na imprezę!

Źródło: http://www.look-a-day.com/ Kolaż myfitness.com / Materiały partnerów

Just do it!

Sportowe koszulki o uniwersalnym charakterze znajdziesz również w ofercie marki Nike . Kultowe hasło "Just do it" można przenieść również na obszar mody. "Po prostu to zrób" - spróbuj nowych połączeń i ubraniowych eksperymentów, na przykład z T-shirtem Nike i ołówkową spódnicą!

Taki zestaw świetnie zaprezentuje się w pracy albo popołudniowym spotkaniu z koleżankami. Wystarczy, że całość "doprawisz" długim żakietem oraz klasycznymi botkami. W towarzystwie casualowych i eleganckich ubrań oraz dodatków, sportowa bluzka nabiera zupełnie nowego charakteru!

Koszulka Nike - stylizacjaKoszulka Nike - stylizacja Źródło: www.scout-holiday.com / Kolaż myfitness.com / Materiały partnerów Źródło: www.scout-holiday.com / Kolaż myfitness.com / Materiały partnerów

Puma w miejskiej dżungli

Puma to jedna ze sportowych marek, które przeżywają ostatnio prawdziwe odrodzenie. Przez pewien czas tworzyła nudne, mało charyzmatyczne modele, ale teraz wszystko się zmieniło. Firma nawiązała współpracę z Rihanną i wypuściła kilka naprawdę udanych kolekcji, co pozwoliło jej odzyskać miano marki "cool".

Dzięki temu koszulki z logo Pumy mogą być bohaterem modnych stylizacji na co dzień. Marka broni się typowo miejskim stylem z nieco zadziornym zabarwieniem. Kolory takie jak czerń, khaki, czerwień i granat sprawiają, że produkty Pumy stają się łakomym kąskiem dla klientów o wyraźnych upodobaniach do mody ekspresyjnej i o wyraźnie nakreślonej tożsamości.

T-shirt PumaT-shirt Puma Źródło: www.instagram.com/puma / Kolaż myfitness.pl / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/puma / Kolaż myfitness.pl / Materiały partnerów

Zobacz jeszcze więcej T-shirtów!