Stylowe rajstopy inspirowane Ewą Chodakowską

Rajstop nie nosi się już tylko do wizytowej spódnicy, hitem internetu stało się połączenie kabaretek z powydzieranymi jeansami. Modeli jest coraz więcej, a odpowiedni nada naszej stylizacji charakteru. Zainspiruj się Ewą oraz blogerkami, przebieraj w kolorach i twórz niestandardowe połączenia.

Ewa Chodakowska odważnie połączyła długą, intensywnie żółtą bluzę jedynie z czarnymi kabaretkami. Całość zestawiła z jedynie czarnymi dodatkami w postaci małej torebki, czapki z daszkiem oraz mocnych, sznurowanych butów. Takie połączenie skupi uwagę na Twoich nogach, jeżeli chcesz z dumą je podkreślić - postaw na ten zestaw!

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa Materiały partnera www.instagram.com/chodakowskaewa Materiały partnera

Jeżeli znudziły Ci się zwykłe rajstopy, zacznij bawić się wzorami. Wybieraj te modele które wykonane się z mieszanych materiałów lub zawierają błyszczące elementy. Maffashion postawiła na błysk wybierając rajstopy z drobnymi diamencikami. Połączenie ich z czarną marynarką stworzyło bardzo kobiecą stylizację.

MaffashionMaffashion www.instagram.com/maffashion_official www.instagram.com/maffashion_official

Prawdziwym miłośniczkom klasyki proponujemy stylizację inspirowaną Jessicą Mercedes. Zestaw czarne rajstopy z krótką spódnicą z wysokim stanem, w tym samym kolorze. Na górę wybierz bluzkę w ulubionym kolorze i wpuść ją w spódnicę. Taka stylizacja wydłuży sylwetkę, bez konieczności zakładania wysokich butów.

Jessica MercedesJessica Mercedes www.instagram.com/jemerced Materiały partnera www.instagram.com/jemerced Materiały partnera

Więcej modeli znajdziesz tutaj:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.