Trzy modele płaszczy na jesień według Lewandowskiej, Rozenek i Chodakowskiej

Jakie płaszcze będą modne w tym sezonie? Gwiazdy już to wiedzą i chwalą się trendami na Instagramie. Najwięcej komentarzy wzbudził beżowy prochowiec Anny Lewandowskiej. Fanki Ewy Chodakowskiej zakochały się w jej kamelowym, miękkim płaszczu z kapturem. Klasę i szyk pokazała kolejny raz Małgosia Rozenek w różowym płaszczu w formie marynarki.

Gdzie kupić nowy płaszcz na jesień? Zainspiruj się płaszczami, które noszą gwiazdy. 

Beżowy prochowiec Lewandowskiej to nasza propozycja numer jeden. To także bardzo uniwersalny dodatek, który szybko nie wyjdzie z mody. Ania jesienią trzyma się swojego stylu, dlatego do prochowca wybrała głównie czarne dodatki - dżinsy rurki, czarną koszulkę i botki w stylu motocyklowym. Gdzie kupić płaszcz w stylu Ani? Sprawdź:

Płaszcz Ani LewandowskiejPłaszcz Ani Lewandowskiej Płaszcz Ani Lewandowskiej Płaszcz Ani Lewandowskiej

Płaszcz Małgosi Rozenek jest niezwykle dziewczęcy i elegancki. Małgosia założyła go na uroczą sukienkę ażurową, która opada na jedno ramię. Ten kolor - czyli jasny, pastelowy róż, podkreśla zdrowy, opalony kolor skóry. Zobacz, gdzie kupić bardzo podobne płaszcze:

Płaszcz Ani LewandowskiejPłaszcz Ani Lewandowskiej Płaszcz Ani Lewandowskiej Płaszcz Ani Lewandowskiej

Ten płaszcz Ewy Chodakowskiej to już klasyk. Fanki trenerki pokochały miękki, gruby płaszcz w kolorze kamelowym, który sprawdzi się zarówno do kozaków, botków, jak i butów sportowych. To uniwersalny model, który możesz nosić jesienią, a także zimą. Zobacz, gdzie dostaniesz modele płaszczy w stylu Ewy:

Płaszcz Ewy ChodakowskiejPłaszcz Ewy Chodakowskiej Płaszcz Ewy Chodakowskiej Płaszcz Ewy Chodakowskiej

Poniżej więcej płaszczy w stylu gwiazd:

Copyright © Agora SA