Anna Lewandowska na obozie. W czym biega Mistrzyni Karate

Powszechnie wiadomo, że bieganie poprawia kondycję, wpływa na poprawę siły mięśni nóg oraz usprawnia oddychanie i krążenie krwi. Nic więc dziwnego, że podczas obozu Ani Lewandowskiej, jest ono na stałe wpisane w treningowy grafik. Trenerka korzysta z dobroczynnych właściwości, które niesie za sobą bieganie i sama każdego dnia wybiera się z uczestnikami na jogging. Jako specjalistka w dziedzinie aktywności fizycznej, doskonale wie, jaki strój wybrać, by bieganie było jeszcze przyjemniejsze.

Treningi biegowe wymagają zarówno odpowiedniego obuwia, jak i odzieży, która zapewni maksymalny komfort podczas biegu. Czarno biały zestaw Ani Lewandowskiej pokazuje, że klasyka sprawdza się idealnie nawet w sportowym wydaniu.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska www.instagram.com/annalewandowskahpb Materiały partnera www.instagram.com/annalewandowskahpb Materiały partnera

Maksymalny komfort podczas biegu i nie tylko. Właśnie na to, najbardziej zwraca uwagę Ania przy wyborze stroju. Krótkie szorty oraz koszulka idealnie podkreślają figurę trenerki, która wydaje się być jeszcze lepsza niż przed ciążą.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska www.instagram.com/annalewandowskahpba www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ubrania sportowe, ze względu na swoją funkcjonalność, Ania wybiera nie tylko na trening, ale także na co dzień. Idealnie sprawdzają się podczas spacerów z dzieckiem. Dla młodej, aktywnej mamy wygoda to podstawa.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska www.instagram.com/annalewandowskahpba Materiały partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba Materiały partnera

Oprócz wygody i funkcjonalności stroju sportowego, zarówno Ania, jak i każda z nas chce się czuć atrakcyjnie, nawet podczas treningu. Nie ma nic lepszego, jeśli odzież sportowa spełnia swoje zadanie, a do tego sprawia, że czujemy się stylowo. Zainspiruj się rzeczami w stylu Ani Lewandowskiej i bądź kobieca także podczas ćwiczeń.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.