Buty Ewy Chodakowskiej, które przydadzą ci się we wrześniu

Ewa Chodakowska jest znana nie tylko ze swoich świetnych metod treningowych, lecz także z nietypowego i zaskakującego stylu, który - podobnie jak treningi właśnie - kopiują Polki. Ewa nie boi się odważnych połączeń i wybiera zazwyczaj najnowsze hity modowe. Poniżej trzy modele butów w jej stylu, które ostatnio pokazała na swoim Instagramie.

Zamszowe sandały karmelowe to hit od kilku sezonów. Pasują zarówno do codziennych stylizacji, ale sprawdzą się też w przypadku sukienek na większe wyjścia. Ewa Chodakowska założyła je do dość ciekawej stylizacji - porwanych szortów, siateczkowego topu i lekkie kurtki w egzotyczne kwiaty. Do tego ulubione okulary Ewy (i wielu blogerek) Andy and Mag. Wiązane sandały trenerki pochodzą z domu mody Valentino i ich koszt to pewnie parę tysięcy złotych, dlatego znalazłyśmy bardzo podobne modele w dużo niższej cenie - niektóre już od 50 złotych. 

Buty Ewy ChodakowskiejButy Ewy Chodakowskiej Buty Ewy Chodakowskiej Buty Ewy Chodakowskiej

Szpilki w beżowym kolorze, tzw. nude to klasyka, która powinna być w szafie każdej z nas. Ewa prezentuje je na zdjęciu z sesji zdjęciowej, gdzie założyła elegancki garnitur, ale taki model butów założysz także na co dzień, do sportowej stylizacji czy do dżinsów. Zobacz, jakie modele znalazłyśmy poniżej. 

Buty Ewy ChodakowskiejButy Ewy Chodakowskiej Buty Ewy Chodakowskiej Buty Ewy Chodakowskiej

Trzeci popularny model to klapki - niemal cały Instagram jest zapełniony zdjęciami dziewczyn właśnie w takich modnych wzorach jak poniżej. W tym sezonie odeszły w zapomnienie japonki, a ich miejsce zajęły klapki w paski, brokatowe, we flamingi, z napisami. Ewa wybrała model w paski do codziennej, dżinsowej stylizacji. 

Buty Ewy ChodakowskiejButy Ewy Chodakowskiej Buty Ewy Chodakowskiej Buty Ewy Chodakowskiej

Najczęściej Ewa nosi jednak buty sportowe - jej stylizacje z adidasami do sukienek są naprawdę ciekawe! Zainspiruj się gwiazdą i zobacz, jakie buty sportowe znalazłyśmy dla Ciebie: