Under Armour - stylowe ubrania sportowe znanej marki

Uznana na całym świecie amerykańska firma Under Armour, jest producentem najwyższej jakości ubrań, jak i sprzętu sportowego. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej ich kolekcji odzieżowej.

Mimo, iż firma jest jeszcze dość młoda w porównaniu do innych gigantów sportowych, to z roku na rok rozszerza się co raz bardziej i zdobywa uznanie na całym świecie. Under Armour zasłynął m.in. dzięki innowacji, którą wymyślił założyciel firmy - Kevin Plank, kapitan drużyny futbolowej. Bawełniane koszulki, które zawodnicy nosili pod swoim strojem, łatwo nasiąkały potem, przez co stawały się niewygodne. Jako alternatywę, wymyślił specjalne obcisłe koszulki, wykonane ze sztucznych materiałów, które zapewniały ogromny komfort. Od tamtej pory marka cieszy się niezwykłą popularnością.

Bluzy i koszulki

Under Armour ma bardzo bogatą damską kolekcję sportowych ubrań. Oprócz tego, że ciuchy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, marka przyciąga uwagę również kolorem. Żywe barwy z pewnością poprawią ci humor, dzięki czemu będziesz tryskać energią przez cały dzień. Kolekcja bluz i koszulek jest bardzo przemyślana i stworzona do każdego rodzaju pogody. Na chłodniejsze dni wybierz bluzę z kapturem, a jeśli słońce bardziej da się we znaki, załóż top na ramiączkach.

Kolaż / Źródło: www.zalando.comKolaż / Źródło: www.zalando.com Kolaż / Źródło: www.zalando.com Kolaż / Źródło: www.zalando.com

Szorty i spodnie dresowe

Oprócz świetnych bluz i koszulek, firma ma również pokaźną kolekcję krótkich spodenek i spodni dresowych. Dzięki temu, można tworzyć bez końca najróżniejsze sportowe stylizacje. Długie spodnie dresowe do cienkiego topu, lub krótkie spodenki do grubej bluzy - wariantów jest mnóstwo.

Kolaż / Źródło: www.zalando.comKolaż / Źródło: www.zalando.com Kolaż / Źródło: www.zalando.com Kolaż / Źródło: www.zalando.com

Buty i biustonosze sportowe

Aby skompletować zestaw idealny, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni biustonosz sportowy i buty. Obuwie sportowe powinnaś dobrać adekwatnie do wykonywanych ćwiczeń. Pamiętaj aby wybierać takie, które zamortyzuje stopę i utrzyma ją w jednakowym położeniu, kiedy będziesz w ciągłym ruchu. Biustonosze sportowe w szalonych kolorach i wzorach, powinny być nieodłącznym elementem twojej sportowej garderoby. Stanik bez fiszbin i szwów zapewni stuprocentowy komfort.

Kolaż / Źródło: www.zalando.comKolaż / Źródło: www.zalando.com Kolaż / Źródło: www.zalando.com Kolaż / Źródło: www.zalando.com

Więcej ubrań sportowej marki znajdziesz poniżej!

Copyright © Agora SA