Kurtka w militarnym stylu to hit tego sezonu. Nosi ją już Lewandowska, Chodakowska i Deynn

Kurtka w stylu militarnym to najmodniejszy dodatek tego sezonu. Noszą ją niemal wszystkie gwiazdy - Deynn, Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska. Wybrałyśmy dla was najfajniejsze modele, które warto żeby znalazły się w waszej szafie!

Deynn już od kilku miesięcy nie rozstaje się z oversizową kurtką w militarnym stylu. Zazwyczaj dobiera do niej jeansowe szorty Levi's z podwyższonym stanem i prosty t-shirt. Kurtka moro to świetny wybór na festiwal muzyczny lub imprezę. Jest wygodna, praktyczna i niezwykle stylowa.

.. Inatsgram Deynn Inatsgram Deynn

Anna Lewandowska ma w swojej szafie kilka kurtek khaki, które zakłada nie tylko do jeansowych rurek, ale nawet do dziewczęcych i zwiewnych białych sukienek. Uwielbia bawić się modą i mieszać różne style, więc często zakłada do nich na przykład szpilki. Trzeba przyznać, że te modowe eksperymenty wychodzą jej świetnie!

.. Instagram Anny Lewandowskiej Instagram Anny Lewandowskiej

Najmodniejszej kurtki tego sezonu nie mogło zabraknąć w szafie trenerki Ewy Chodakowskiej, która dobrze jest znana ze swojego zamiłowania do mody i tego, że z trendami jest na bieżąco. Ona, podobnie jak Anna Lewandowska, lubi nieoczywiste połączenia i również zestawiła kurtkę z białą romantyczna sukienką oraz klasycznymi sportowymi butami.

.. Instagram Ewy Chodakowskiej Instagram Ewy Chodakowskiej

Zobacz też bardzo modne militarne bombery!