Kolekcja bluz sportowych Rihanny

Znana przez wszystkich piosenkarka Rihanna, już od kilku lat, oprócz świata muzycznego, podbija serca miłośników mody. Współpracowała już z kilkoma dużymi, znanymi markami odzieżowymi. Dzisiaj przyjrzymy się sportowym bluzom, które zaprojektowała dla firmy PUMA.

Bluzy z kapturem

Znana wszystkim sportowa marka PUMA, postanowiła iść krok do przodu i zaprosiła do współpracy sławną na całym świecie piosenkarkę Rihannę. Kolekcja ciuchów, w której skład wchodzą m.in. bluzy, odniosła ogromny sukces. Rihanna po raz kolejny pokazała, że nie ma dziedziny, w której by sobie nie poradziła. Bluzy projektu piosenkarki zdecydowanie nie przypominają tych, które widzimy na co dzień w sklepach. Są bardzo oryginalne i ponadczasowe. Bardzo spodobały nam się szerokie bluzy z kapturem, które idealnie przydadzą się w czasie chłodniejszych dni.

Kolaż / Źródło: zalando.comKolaż / Źródło: zalando.com Kolaż / Źródło: zalando.com Kolaż / Źródło: zalando.com

Krótkie bluzy

Bluzy nie zawsze muszą być długie, z kapturem i zapinane na zamek. Rihanna pokazała, że krótki krój jest bardzo oryginalnym i wygodnym rozwiązaniem. Bluzę możesz założyć na obcisły top lub luźną koszulkę. Jeśli nie zdecydujesz się na nic z tych wariantów, spodnie z wyższym stanem będą strzałem w dziesiątkę. Bluza w kolorze khaki posiada modną, delikatną falbankę, która odwraca uwagę od dość masywnych rękawów.

Kolaż / Źródło: zalando.comKolaż / Źródło: zalando.com Kolaż / Źródło: zalando.com Kolaż / Źródło: zalando.com

Bluzy rozpinane

To co przykuwa nasz wzrok w projektach piosenkarki to niepowtarzalność i niebanalny krój. Oversize - bo to na tym skupia się Rihanna, sprawia, że bluzy są bardzo komfortowe i funkcjonalne. Ta z kapturem, na zamek i z dużą kieszenią umieszczoną na środku spełnia bardzo dużo funkcji. Ochroni przed wiatrem i zimnem, a jeśli będzie nam trochę za gorąco, możemy rozpiąć zamek. Przydatna okaże się również podczas wieczornych spacerów lub treningu. Przednia kieszeń jest na tyle duża, że zmieścisz tam portfel i telefon, a torebka okaże się zbędna.

Kolaż / Źródło: zalando.comKolaż / Źródło: zalando.com Kolaż / Źródło: zalando.com Kolaż / Źródło: zalando.com

Więcej bluz znajdziesz poniżej!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.