3 modele butów sportowych, w których trenuje Ania Lewandowska

Obuwie treningowe, to rodzaj butów, które Ania Lewandowska nosi zdecydowanie najczęściej. Aktywny tryb życia związany z powrotem do formy po ciąży, a co za tym idzie duża ilość treningów, wymaga odpowiedniego doboru butów sportowych, które zapewnią amortyzację oraz komfort podczas ćwiczeń. Mistrzyni Karate już od kilku lat jest ambasadorką firmy Nike, więc nic dziwnego, że jej najczęstszym wyborem są buty tej właśnie marki.

Intensywne, choć krótkie treningi, które Ania wykonuje podczas drzemek małej Klary, wymagają odpowiedniego obuwia, które będzie wsparciem podczas wszelkich podskoków, przeskoków, czy biegu.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska www.instagram.com/annalewandowskahpba Materiały partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba Materiały partnera

Idealne dopasowanie i wsparcie dla stopy podczas intensywnego wysiłku, na to właśnie zwraca uwagę Ania, podczas wyboru obuwia treningowego. Dla Mistrzyni Karate ważne jest, aby buty były przede wszystkim wygodne oraz lekkie. 

.. Instagram Anny Lewandowskiej Instagram Anny Lewandowskiej

Oprócz wygody i funkcjonalności butów, zarówno Ania, jak i każda z nas chce by buty, nawet te do treningu były ładne. Nie ma nic lepszego, jeśli buty treningowe spełniają swoje zadanie, a do tego uzupełniają naszą stylizację fajnym designem.

.. Instagram Anny Lewandowskiej Instagram Anny Lewandowskiej

Zobacz więcej modeli butów, które Ania także ma w swojej szafie:

Copyright © Agora SA