Na co dzień i na czerwony dywan. Buty znanej brytyjskiej marki, po które chętnie sięgają gwiazdy na całym świecie

Założona została w 1996 roku w Londynie, przez pracującą dla "Vogue" Brytyjkę, Tamare Mellon i zdolnego szewca malezyjskiego pochodzenia, Jimmiego Choo. Marka zdobyła swoją popularność dzięki oryginalnym i charakterystycznym projektom, podejściem do kobiecego stylu oraz dzięki słynnym klientkom. Dziś za projekty marki odpowiedzialna jest siostrzenica Jimmy'ego Choo, Sandra Choi, która zdobywała doświadczenie pod okiem swojego wujka w Londynie.

Buty Jimmy Choo to połączenie seksapilu, elegancji, trendów oraz włoskiej precyzji obuwniczego rzemiosła. Flagowym produktem marki są bezapelacyjnie wysokie sandałki na obcasie, które potrafią dodać zmysłowości i mocnego charakteru nawet najbardziej klasycznej stylizacji.

Buty Jimmy ChooButy Jimmy Choo http://tswiftdaily.com/ Materiały partnera http://tswiftdaily.com/ Materiały partnera

Każda para butów Jimmy Choo jest niezwykle wygodna i zapewnia poczucie komfortu przez wiele godzin. To właśnie dlatego kobiety z powodzeniem wybierają te szpilki do codziennych stylizacji oraz do pracy. Dzięki klasycznemu designowi, buty pasują niemal do każdej stylizacji i nigdy nie wyjdą z mody.

Buty Jimmy ChooButy Jimmy Choo http://shoerazzi.com/ Materiały partnera http://shoerazzi.com/ Materiały partnera

Oprócz wielu modeli wysokich szpilek, marka Jimmy Choo posiada w swojej kolekcji także buty dla prawdziwych buntowniczek. Worker boots są wybierane równie często, co delikatne i kobiece szpilki. Jedną z fanek tego modelu jest Katy Perry, która odważnie zestawia je z sukienkami.

Buty Jimmy ChooButy Jimmy Choo http://fashionbombdaily.com/ Materiały partnera http://fashionbombdaily.com/ Materiały partnera

Zobaczcie więcej rzeczy od Jimmiego Choo.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.