Nietypową spódnicę pokochały Kim Kardashian i Paris Hilton. Ewa Chodakowska nosi ją w zupełnie inny sposób

Piękny, kobiecy model to nie jest typowa propozycja na co dzień. Przynajmniej tak ją zaprezentowały Kim Kardashian i Paris Hilton. Na szczęście Ewa Chodakowska pokazała, jak można ją wystylizować, żeby pasowała do codziennych ubrań i butów sportowych.

Ewa Chodakowska jest podziwiana przez swoje fanki nie tylko za to, że świetnie wygląda i motywuje do prowadzenia zdrowego trybu życia, ale także za świetny styl. Ewa zazwyczaj zaskakuje nietypowymi połączeniami, tak jest też w tym przypadku. Spódnicę ołówkową koronkową połączyła z topem w ten sam wzór, ale przełamała elegancki styl butami sportowymi i czapką z daszkiem. Zobaczcie, gdzie kupić podobne elementy.

Ewa Chodakowska w modnej spódnicy koronkowejEwa Chodakowska w modnej spódnicy koronkowej Ewa Chodakowska w modnej spódnicy koronkowej Ewa Chodakowska w modnej spódnicy koronkowej

Paris Hilton pozostała wierna swojemu stylowi i zestawiła sukienkę ołówkową ze szpilkami i torebką. Jej koronkowa, biała sukienka z prześwitującymi panelami to dobra propozycja na ważne wyjścia - wesele, przyjęcie. Jeśli nie lubisz takiego stylu, możesz zainspirować się Ewą Chodakowską (powyżej) i dobrać do sukienki buty sportowe.

Paris Hilton w białej koronkowej stylizacjiParis Hilton w białej koronkowej stylizacji Paris Hilton w białej koronkowej stylizacji Paris Hilton w białej koronkowej stylizacji

Kim Kardashian to królowa eleganckich stylizacji z pazurem. Uwielbia także spódnice ołówkowe. Tutaj spódnicę koronkową w kolorze czerni zestawiła z prostym topem, kurtką skórzaną narzuconą na ramiona oraz ze szpilkami i dużymi okularami. Taka monochromatyczna stylizacja jest polecana, jeśli chcesz optycznie wydłużyć i wyszczuplić sylwetkę.

Kim KardashianKim Kardashian Kim Kardashian Kim Kardashian