Trening w stylu gwiazdy - Anna Victoria

Zainspiruj się strojem na fitness trenerki Anny Victorii, która udowodniła, że każda z nas może zmienić swoją sylwetkę na lepsze!

Anna Victoria to popularna trenerka fitness, która jeszcze do niedawna zajadała się fast foodami aż do momentu, gdy zaczęła się źle czuć sama ze sobą i ze swoim ciałem. Postanowiła to zmienić i dziś stała się inspiracją dla wielu kobiet walczących z nadwagą. Dzisiaj postanowiłyśmy zainspirować się jej strojem na fitness.

Anna Victoria bardzo często decyduje się na total look w jednym kolorze. Tak jak w poniższej stylizacji zestawiła szary biustonosz z szarymi legginsami oraz z szarą, sportową bomberką. Do tego wybrała granatowe buty Nike.

Strój na fitness - Anna Victoria - szarość / fot. Instagram / mat. partneraStrój na fitness - Anna Victoria - szarość / fot. Instagram / mat. partnera Strój na fitness - Anna Victoria - szarość / fot. Instagram / mat. partnera Strój na fitness - Anna Victoria - szarość / fot. Instagram / mat. partnera

A może delikatne połączenie jasnego koloru niebieskiego i bieli? Anna Victoria stworzyła dzięki tym kolorom niebanalną stylizację na trening. Niebieski biustonosz i szorty połączyła z białym crop topem wykonanym z siateczkowego materiału. My dodałyśmy do tego jeszcze buty sportowe.

Anna Victoria - bieli i niebieski / fot. Instagram / mat. partneraAnna Victoria - bieli i niebieski / fot. Instagram / mat. partnera Anna Victoria - bieli i niebieski / fot. Instagram / mat. partnera Anna Victoria - bieli i niebieski / fot. Instagram / mat. partnera

Anna Victoria doskonale też wie, że wzorzysty biustonosz sportowy świetnie komponuje się z czarnymi legginsami posiadającymi transparentne wstawki. To kolejny pomysł na wyjątkową stylizację. Do tego dodaj jeszcze przydatne dodatki.

Anna Victoria - wzory / fot. Instagram / mat. partneraAnna Victoria - wzory / fot. Instagram / mat. partnera Anna Victoria - wzory / fot. Instagram / mat. partnera Anna Victoria - wzory / fot. Instagram / mat. partnera

Więcej sportowych ubrań w stylu Anny Victorii znajdziesz poniżej!

Copyright © Agora SA