Bordową sukienkę z koronki noszą Szulim, Siwiec i Rosati. Znalazłyśmy bardzo podobne modele

Bordowa sukienka z koronki, z przezroczystymi panelami to ulubiony model gwiazd. Nic dziwnego - dziewczęcy model o długości mini podkreśla talię i nogi, świetnie wygląda w kontraście z opaloną skórą. Gdzie kupić podobne modele?

Sukienka, którą noszą takie gwiazdy, jak Agnieszka Szulim, Weronika Rosati i Natalia Siwiec jest marki Self-Portrait i kosztuje prawie 1600 zł. Nie każdy może pozwolić sobie na wydanie takiej sumy, więc poszukałyśmy bardzo podobnych modeli w sklepach internetowych. Jeśli zdecydujesz się na zakup tego modnego modelu, to zainspiruj się tym, z czym zestawiają ją gwiazdy. Zarówno Szulim, jak i Siwiec dobrały szpilki w kolorze beżowym, które wydłużają nogi. Gwiazdy zrezygnowały też z mocno widocznej biżuterii.

Natalia Siwiec postawiła na minimalizm. Bordową, koronką mini zestawiła z beżowymi szpilkami. To dobry sposób na podkreślenie sukienki - przez zrezygnowanie z dodatków nic nie odciąga uwagi do sukienki właśnie.

natalia siwiec w sukience bordonatalia siwiec w sukience bordo natalia siwiec w sukience bordo natalia siwiec w sukience bordo

Agnieszka Szulim jest bardziej odważna w swojej stylizacji. Do sukienki dobrała beżowe botki z frędzlami i sporo biżuterii. Prezenterka założyła zegarek, bransoletki i pierścionek zaręczynowy.

szulim w sukience bordoszulim w sukience bordo szulim w sukience bordo szulim w sukience bordo

Weronika Rosati także uległa modzie na bordową mini. Jak widać sukienka w tym kolorze pasuje zarówno brunetkom, jak i blondynkom. Weronika także pozostała wierna skromnemu stylowi - sukienkę zestawiła z szpilkami z ostrymi czubkami w kolorze nude. 

bordowa sukienka z koronkibordowa sukienka z koronki bordowa sukienka z koronki bordowa sukienka z koronki

Jeśli sposobały ci się bordowe sukienki, szpilki i delikatna biżuteria, to zobacz, gdzie możesz dostać więcej propozycji:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.