Gwiazdy pokochały koszule w paski, które świetnie wyszczuplają sylwetkę

Wystarczy kilka chwil, by optycznie wyszczuplić sylwetkę. Jednym z takich trików jest właśnie koszula w paski. Nic więc dziwnego, że gwiazdy ten trend pokochały!

W tej chwili trwają wyprzedaże, więc jeżeli dobrze poszukacie uda wam się znaleźć koszulę w paski naprawdę w atrakcyjnych cenach. Julia Wieniawa w tym sezonie stawia na koszulę w kolorze niebieskim z modnym haftem. Specjalnie dla was znaleźliśmy prawie identyczną w super cenie!

Julia WieniawaJulia Wieniawa www.instagram.com/juliawieniawa

Jessica Mercedes, to blogerka modowa, która w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę. Zaczęła zdrowo jeść i ćwiczyć. Gwiazda często wykorzystuje trik koszuli w paski w swoich stylizacjach. Podczas wakacji Jess łączyła koszulę np. ze strojem kąpielowym. Efekt jest zaskakujący! Podobne koszule możecie znaleźć poniżej. 

Jessica MercedesJessica Mercedes www.instagram.com/jemercedAnna Skura znana jest wszystkim w sieci jako blogerka i podróżniczka What Anna Wears. Swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza regularnym treningom i zdrowej diecie. Bez względu na to gdzie jest na świecie Ania przykłada ogromną uwagę do swoich stylizacji. Nawet kiedy przebywa w ciepłych krajach w swojej walizce ma koszulę w paski. Tak jak Julia Wieniawa stawia na klasykę w kolorze niebieskim z modnym haftem. Specjalnie dla was znaleźliśmy kilka podobnych modeli. 

Anna SkuraAnna Skura www.instagram.com/whatannawears