Przynajmniej jedną parę okularów tej firmy mają wszystkie gwiazdy! Nic dziwnego - pasują każdemu

Wywodząca się z Włoch marka Ray Ban to najbardziej rozpoznawalna marka okularów przeciwsłonecznych na świecie. Ich kultowym model -aviator pasuje do każdego owalu twarzy i sprawia, że wszyscy wyglądają w nim doskonale. Nic dziwnego, że gwiazdy je uwielbiają i mają po kilka par, w różnych kolorach!

Aviator jest pierwszym modelem okularów tej marki i pierwotnie został stworzony z myślą o pilotach wojskowych.Charakteryzuje się metalowymi oprawkami i dużymi, metalicznymi szkłami. Zapewniają one duże pole widzenia, ostry obraz i stylowy wygląd. Kourtney Kardashian wybrała te w kolorze zielonym, które podkręcą każdą stylizację! Znalazłyśmy dla was dokładnie ten sam model.

.. materiały partnera

Z kolei aktorka Kate Hudson postawiła na niebieskie lustrzanki. Aviatory Ray Ban kosztują 500-700 zł, ale to inwestycja na lata! Wystarczy mieć ten jeden model, który pasuje do każdej stylizacja, by zawsze wyglądać stylowo.

.. materiały partnera

Modelka Miranda Kerr postawiła na klasyczny model w czarnym kolorze, który nigdy nie wyjdzie z mody! Pasuje do wszystkiego - eleganckiego garnituru, zwiewnej sukienki czy sportowych krótkich spodenek.

.. materiały partnera