Gwiazdy doskonale wiedzą, że TEN model szpilek najlepiej podkręci każdą stylizację!

Polskie i zagraniczne gwiazdy oszalały na punkcie mocno odkrytych szpilek, które cudownie wydłużają nogi i wyszczuplają łydki. Noszą je wszyscy i do przeróżnych stylizacji, bo takie buty doskonale pasują zarówno do eleganckich sukienek, jak i podartych jeansów. My przyjrzałyśmy się, jak noszą je nasze gwiazdy i wyszukałyśmy identyczne modele. Zobaczcie!

Na koncert Hanna Lis wybrała sukienkę w klasycznym czarnym kolorze, za to odkrywającą seksownie ramiona. Gwiazda postawiła przede wszystkim na dodatki: srebrny męski zegarek, długie kolczyki, wzorzystą czarno-białą torebkę i oczywiście najmodniejsze szpilki sezonu, które podkreśliły zgrabne nogi gwiazdy. Klasa!

.. Materiały partnera

Tego modelu szpilek nie mogło zabraknąć w szafie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda kocha bawić się modą, więc zamiast klasycznych czarnych butów, wybrała... złote! Dzięki takiemu charakterystycznemu dodatkowi nawet prosta stylizacja zyskuje charakter!

.. Materiały partnera

Wielka pasjonatka fitnessu - Deynn - poza siłownią często wybiera kobiece, seksowne stylizacje. Uwielbia buty na wysokim obcasie, a swoimi modowymi wyborami często udowadnia, że można z sukcesem łączyć ubrania eleganckie ze sportowymi.

.. Materiały partnera

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.