Kapelusze to absolutny MUST HAVE Ewy Chodakowskiej

Nie od dziś wiadomo, że Ewa Chodakowska oprócz bezgranicznej miłości do fitnessu, uwielbia także zabawę z modą. Chętnie eksperymentuje oraz łączy ze sobą różne style. Trenerka sama przyznała, że ze zdrowiem nie eksperymentuje ale odbija to sobie na modzie. Ewa jest ogromną fanką ekskluzywnych dodatków. Zazwyczaj są to okulary, jednak gdy nadchodzi lato do stylizacji włącza również kapelusze.

Ewa Chodakowska w swoich stylizacjach stawia przede wszystkim na jakość. Ubrania, które nosi są często od najlepszych, polskich projektantów. Dodatki w jej stylizacjach również są najwyższej jakości. Markowe okulary oraz modne kapelusze, których cena często przekracza 2 tys. złotych. Podoba ci się styl Ewy i chcesz wyglądać jak ona? Sprawdź nasze propozycje i zainspiruj się.

MUST HAVE Ewy ChodakowskiejMUST HAVE Ewy Chodakowskiej Ewa Chodakowska

Ewa doskonale wie, co zrobić by w nawet na plaży jej stylizacja była kompletna. Do czarnego stroju dobrała kapelusz w tym samym kolorze, a jej outfit nabrał zupełnie innego wymiaru. Poniżej znajdziesz nasze propozycje wzorowane na stylizacji Ewy.

MUST HAVE Ewy ChodakowskiejMUST HAVE Ewy Chodakowskiej Ewa Chodakowska

Kapelusze z dużym rondem to absolutny hit sezonu i Ewa Chodakowska doskonale o tym wie. Nosi je prawie do wszystkiego, a w szczególności do bikini. 

MUST HAVE Ewy ChodakowskiejMUST HAVE Ewy Chodakowskiej Ewa Chodakowska