Na siłowni, na co dzień, na randkę. Poznaj styl gwiazdy fitness, Tammy Hembrow

Tammy Hembrow podbija Internet, a wszystko za sprawą wyjątkowych zdjęć, na których pokazuje, jak wspaniale jej ciało prezentuje się po kolejnej ciąży! Fani nie mogą wyjść z zachwytu oglądając jej niezwykle wyrzeźbioną sylwetkę, a dla wielu kobiet stanowi prawdziwe źródło inspiracji i motywacji. Ta australijska modelka i trenerka fitness pokazuje kobietom, że nigdy nie jest za późno na zajęcie się sobą i walkę o to, by wyglądać, tak jak sobie tego wymarzyły!

Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 6,7 miliona ludzi. Fanki uwielbiają styl Tammy i chętnie ją naśladują. Stylizacje gwiazdy fitness zmieniają się zależnie od pory dnia lub okazji, ale jedno jest pewne w każdej wygląda nieziemsko. Na co dzień, jako młoda mama stawia przede wszystkim na wygodę. Luźny t-shirt, jeansy i klapki. Prosto i klasycznie. Poniżej znajdziesz stylizacje inspirowane Tammy, które pozwolą ci wyglądać równie gustownie.

Podczas treningu najważniejsza jest wygoda. Krótkie szorty podkreślające talię i top, który podtrzymuje biust w trakcie ćwiczeń. Poniżej znajdziesz outfity, dzięki którym na siłowni będziesz prezentować się niczym gwiazda fitness.

Randki z mężem to okazja do tego, by outfit zmienić na bardziej sexy. Dopasowana sukienka, która eksponuje idealne ciało Tammy, sprawdza się w tym wypadku znakomicie. Chcesz na randce olśniewać niczym Tammy Hembrow? Sprawdź nasze propozycje by się zainspirować.