Sportowo, elegancko i na co dzień. Sandra Kubicka wie, jak podkreślić płaski brzuch krótkim topem

Sandra Kubicka to młoda modelka, pochodząca z Polski, która na codzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Moda jest jej ogromną pasją, co zauważyć możemy w różnych stylizacjach Sandry. Modelka, pochwalić się może idealną figurą oraz płaskim brzuchem, który chętne eksponuje w codziennych stylizacjach.

Brzuch to najchętniej odsłaniana przez Sandrę część ciała. Modelka w tym sezonie stawia na krótkie topy, które odsłaniają brzuch oraz podkreślają jej smukłą sylwetkę. Podoba Ci się styl Sandry ale nie wiesz, jak odpowiednio dobrać ubrana? Znalazłyśmy dla Ciebie propozycje stylizacji inspirowanych stylem modelki.

Sandra uwielbia topy zarówno w wersji eleganckiej, jak i sportowej. W obu wersjach sprawdzają się rewelacyjnie. Dla dziewczyn, które nie chcą odsłaniać brzucha, jednocześnie nie rezygnując z topów mogą je łączyć z wysokimi spodniami. Poniżej znajdziesz outfity inspirowane stylizacjami modelki.

Także na siłowni stawia na krótkie, ale zabudowane topy, które zapewniają jej komfort w czasie treningu. Dzięki naszym propozycjom, które znajdziesz poniżej z łatwością odwzorujesz styl Sandry.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.