Doda chwali się płaskim brzuchem w najmodniejszych stylizacjach sezonu

Koncerty, występy w teatrze, plany zdjęciowe, sesje... Żeby pogodzić te wszystkie aktywności, trzeba być w formie! Doskonale wie o tym Doda, która może pochwalić się szczupłą sylwetką, zgrabnymi nogami i płaskim brzuchem. To właśnie odsłonięty brzuch gra w jej stylizacjach główną rolę, zarówno na scenie, jak i na co dzień.

Modny zestaw w kolorze pudrowego różu założyła na spotkanie z fanami po koncercie. Dwuczęściowa stylizacja - crop top i spódnica ołówkowa odsłaniają mięśnie brzucha i podkreślają kobiece kształty. Poniżej znajdziesz propozycje krótkich topów i pudrowych spódnic. Którą wybierasz?

Na nagrania programu Plejada gwiazda założyła top z dekoltem z falbany, odsłaniający ramiona i płaski brzuch właśnie! To jeden z najmodniejszych modeli w tym sezonie. Doda dobrała do niego jasne obcisłe dżinsy. Ten styl możesz skopiować do swoich codzinnych stylizacji, dlatego poniżej wybrałyśmy podobne elementy garderoby.

To zdjęcie zrobiła gwiazda w przerwie między aktami spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich", w którym gra Andżelikę. Doda w dżinsowej stylizacji wygląda obłędnie! Mini z falbanami i top w postaci kokardy to odważna stylizacja, która odsłania trochę ciała. 

Poniżej znajdziesz dżinsowe spódnice mini w stylu Dody.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.