Na okładkach DVD pokazuje się w tych kostiumach. Ceny zwalają z nóg, ale znaleźliśmy podobne modele!

Na okładkach płyt treningowych DVD popularna trenerka Ewa Chodakowska zawsze pozuje w bikini ekskluzywnej firmy Agent Provocateur. Kostiumy podkreślają jej wysportowaną sylwetkę i trzeba przyznać, że wygląda w nich świetnie! Niestety modele nie należą do najtańszych, bo każdy z nich to koszt około tysiąca złotych. My jednak znaleźliśmy rozwiązanie i wyszukaliśmy tańsze, ale bardzo podobne stroje. Zobaczcie sami!

Kostiumy z okładek DVDKostiumy z okładek DVD Ewy Chodakowskiej

Na okładce najnowszej płyty DVD Hot Body, Ewa Chodakowska postawiła na sprawdzony zestaw - czarne bikini z wycięciami, które podkreśla jej seksowną i wysportowaną sylwetkę. Fani są zachwyceni okładką najnowszej płyty i stylizacją trenerki. Ulubiona marka Chodakowskiej jest już kultowa, a jej kostiumy są obiektem pożądania wielu kobiet.

Kostiumy z okładek DVDKostiumy z okładek DVD Ewy Chodakowskiej

Ewa zawsze wybiera podobne kostiumy - mocno wycięte, zazwyczaj dwuczęściowe, w jednolitym kolorze. Na okładce DVD Skalpel postawiła na przykuwający uwagę czerwony strój, który dodaje jej seksapilu i podkreśla jej opaleniznę.

Kostiumy z okładek DVDKostiumy z okładek DVD Ewa Chodakowska

DVD Rewolucja to jedna z ulubionych płyt fanów Ewy. Wiele osób uważa, że właśnie ta okładka zalicza się do jednej z najlepszych. W dużym stopniu przyczyniła się do tego stylizacja trenerki - seksowne bikini z mocnymi wycięciami, które były hitem zeszłorocznych wakacji!  Jedno jest pewne - warto nie tylko oglądać treningi Chodakowskiej, ale także śledzić w co się ubiera - ma doskonałe wyczucie stylu, a jej stroje są inspiracją dla wielu kobiet