90-dniowe wyzwanie Pauliny Kuczyńskiej trwa! Już teraz prezentuje się oszałamiająco w tej sukience!

Paulina Kuczyńska rzuciła 90-dniowe wyzwanie, które ma doprowadzić ją do idealnej sylwetki, a które będzie również inspiracją dla innych kobiet. Wyzwanie trwa, ale już teraz Paulina prezentuje się świetnie i pokazuje, jak dobrze wyczuwa najnowsze trendy w modzie.

Paulina Kuczyńska - stylizacjaPaulina Kuczyńska - stylizacja fot. https://www.instagram.com/llealicious_; materiały partnerów fot. https://www.instagram.com/llealicious_; materiały partnerów

Ambasadorka myfitness dzieli się swoimi sposobami na idealną sylwetkę oraz modny wygląd. Koronkowa sukienka, którą wybrała nie tylko świetnie wygląda na niej, ale również świetnie wpisuje się w aktualne trendy. To doskonała opcja niezależnie od okazji - sprawdzi się zarówno na co dzień, na wieczór a nawet na ślub czy imprezę w plenerze. Takie uniwersalne części garderoby powinny stanowić bazę naszej szafy, dzięki czemu nie będziemy stawać przed dylematem "w co się dzisiaj ubrać". Dodatki i akcesoria to prosty sposób na odmianę nawet najprostszej kreacji. Niewątpliwie też piękne ubrania i taka stylizacja jak ta będą dodatkową motywacją do kontynuowania wyzwania.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.