Deynn ponownie zachwyca figurą. Zobaczcie jej seksowne stylizacje!

Marita Surma, szerzej znana w internecie jako Deynn, pochwaliła się nowymi zdjęciami z gorącej Dominikany. Ma na Instagramie blisko milion fanów i jest wzorem do naśladowania dla niejednej dziewczyny. Dlatego przyjrzeliśmy się plażowym stylizacjom tej seksownej i świetnie zbudowanej pasjonatki fitnessu która, motywuje dziewczyny na całym świecie.

Deynn chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swojego wysportowanego i wymodelowanego ciała. Ciężko pracuje na siłowni nad wymarzoną figurą i trzeba przyznać, że efekty widać gołym okiem.

Blogerka lubi podkreślać zgrabne ciało dopasowanymi ubraniami. Tym razem nie było inaczej! Wybrała kwiatowe, dwuczęściowe bikini, które podkreśliło kształty i opaleniznę blogerki. Kolorowe kwiatowe wzory z pewnością będą hitem nadchodzących wakacji!

Na relaks nad basenem Deynn postawiła na dwuczęściowy kostium w modnym bordowym kolorze. Stylizację uzupełniła modnymi dodatkami: granatową czapką z daszkiem, okularami przeciwsłonecznymi i kultowymi klapkami Calvina Kleina.

Blogerka uwielbia bawić się modą i eksperymentuje z dodatkami. Często możemy ją zobaczyć w zupełnie różnych stylizacjach - raz sportowych, a raz bardzo kobiecych i zmysłowych.

Bordowe bikini Deynn ograła na kilka sposóbów, między innymi dodając do swojej stylizacji wielki naszyjnik w etnicznym stylu.

Więcej modnych strojów kąpielowych znajdziesz poniżej: 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.