Reebok #FitFighters - byłyśmy tam! [RELACJA MYFITNESS]

Reebok #fitfighters zaskoczyło nas ogromem atrakcji, byłyśmy pod wrażeniem tak nietypowej prezentacji kolekcji. Emocji było co nie miara!

W piątek 26.05 miałyśmy okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu – prezentacji najnowszej kolekcji Reebok w nietypowej oprawie. Podczas wydarzenia czekała na nas seria wyczerpujących treningów, których program został przygotowany specjalnie na tę okazję.

Jednym z nich był trening animal flow, który łączył w sobie ćwiczenia bazujące na sposobach przemieszczania się zwierząt czworonożnych z elementami body-weightingu. Rezultatem był wymagający trening oparty na płynnym, wielopłaszczyznowym ruchu całego ciała, który dał nam nieźle popalić! Natomiast w samym treningu finałowym wzięła udział Joanna Jędrzejczyk, ambasadorka marki Reebok oraz ambasadorka naszego portalu. Podczas wydarzenia opowiedziała o zwycięstwie, które przyniosła jej ostatnia walka, a także o codziennych bitwach, które toczy ze swoimi słabościami. I jak każda kobieta, każdego dnia, udowadnia, że jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju - bo właśnie sport sprawił, że stała się silna, nie tylko fizycznie.

Poszczególne sety treningowe prowadzili trenerzy marki: Kasia Bigos - fitness, Karolina Erdmann - joga, Andrzej Bogdał - trening biegowy oraz Szymon Wesołowski – trening body combat, Les Mills BODYCOMBAT®. Gospodarzem spotkania była Gabi Drzewiecka, dziennikarka radiowa ZETChilli. Przy oprawie artystyczno-gimnastycznej, w reżyserii Michała Derlickiego, zaprezentowano ubrania treningowe Reebok dla kobiet.

Najnowsza kolekcja Reebok dedykowana jest wszystkim miłośniczkom sportu, aby mogły wyglądać kobieco i czuć się komfortowo nawet podczas intensywnych treningów. Specjalnie skrojone fasony podkreślają kształty, zapewniają swobodę ruchów oraz wsparcie mięśni. Wzory i soczyste kolory podkreślą indywidualny styl, a najwyższej jakości materiały zapewnią wygodę podczas ćwiczeń.

Spotkanie zakończyło się wspólnym lunchem, miałyśmy okazję spróbować dań w zdrowym wydaniu i w różnych wersjach smakowych. To było niesamowite wydarzenie!