Jak opuściłam swoją strefę komfortu? "Wstaję o 4 rano, żeby zrobić trening, mimo że nie muszę tego robić!"

Marka Reebok, w ramach kampanii Be More Human, postanowiła zorganizować konkurs na najlepszą historię, pokazującą wyjście z własnej strefy komfortu. Wybraliśmy te najbardziej inspirujące.

"Ponad 2 lata temu urodziłam córeczkę...w czasie ciąży każdy kilogram więcej bardzo mnie dobijał... przytyłam 30 kilogramów! Wiedziałam ze po porodzie będę chciała szybko wrócić do figury sprzed ciąży.
Po 6 tygodniach od porodu zaczęłam powoli ćwiczyć. Na początku skalpel Ewy Chodakowskiej i inne treningi z internetu. Tak się zakochałam w sporcie, że ćwiczyłam codziennie. Szybko wpadłam w wir treningów.

Dla mnie trening to jak mycie zębów! Nie straszna mi żadna godzina (wstaję o 4 rano, żeby zrobić trening, mimo że nie muszę tego robić!)  Obecnie szkolę się na trenera personalnego i mam "swoją" małą grupkę osób, które przychodzą do mnie na godzinny trening 3 razy w tygodniu !! 
Już wiem, że to jest to co chcę robić! Uwielbiam trenować, sport daje mi mega energię, uśmiech i wiele wiele więcej! To moja krótka historia - niby zwykła, ale jednocześnie dla mnie niezwykła, bo odmieniła moje życie, a szczęśliwa mama to również szczęśliwe dzieci i mąż!"

https://www.instagram.com/sabcia661/https://www.instagram.com/sabcia661/ https://www.instagram.com/sabcia661/