Reebok i fani fitnessu przełamują granice na dachu warszawskiego wieżowca

Warszawa, 18 września 2014 - W pierwszą sobotę września Reebok zebrał w jednym, niecodziennym miejscu - 122 metry nad ziemią - grupę 80 największych entuzjastów fitness, która wspólnie ćwiczyła na dachu wieżowca pod okiem ambasadorów marki: Kasi Bigos, Roberta Czecha oraz Bartka Lipki. Event odbył się w ramach promocji nowego logo marki - ReebokΔ.

W piękną, słoneczną sobotę 6 września, na 31 piętrze budynku Spektrum w Warszawie odbył się event, na który Reebok zaprosił największych pasjonatów fitnessu, crossfitu oraz biegania w Polsce. Łącznie odbyły się trzy 30-minutowe treningi prowadzone przez ambasadorów Reeboka.

W pierwszej części rozgrzewkę oraz trening funkcjonalny poprowadził Robert Czech. Część główna należała do Bartka Lipki oraz treningu CrossFit, podczas którego wszyscy uczestnicy uformowali symbol Delty. Natomiast trening Fire Workout oraz stretching poprowadziła Kasia Bigos. Gościem specjalnym wydarzenia była Kamila Szczawińska, słynna modelka oraz aktywna mama, która na co dzień m.in. biega, jeździ na longboardzie a oprócz tego trenuje pole dance.

Drużyna Reeboka spotkała się w wyjątkowym miejscu nie tylko w celu treningowym. Zgodnie z filozofią marki, uczestnicy uczyli się przełamywać swoje bariery i wyznaczać nowe granice.

"Zaproszeni przez nas goście kochają fitness w każdej odsłonie i formie. Jest to ich sposób na życie, zatem idealnie wpisują się w przesłanie, które niesie ze sobą logo Reebok?, przedstawiające pozytywną transformację jaką fitness może wnieść w życie każdego z nas" - mówi Michał Kępiński, Reebok Brand Activation Manager. - "Znak ? ma trzy wyraźne części, z których każda reprezentuje zmianę - fizyczną, intelektualną i społeczną - jaka zachodzi, gdy człowiek postanawia przekroczyć stawiane sobie dotychczas granice i zaczyna prowadzić aktywne i pełne nowych wyzwań życie. To nasz symbol zmiany - zaproszenie do aktywności i uwolnienia swojego prawdziwego potencjału" - dodaje. Relację z wydarzenia można także obejrzeć:

 

O Reebok

Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton, w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent, i dystrybutor obuwia, odzieży i sprzętu sportowego fitness. Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Adidas, firma działa w ramach różnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports Licensed Division.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie

www.reebok.com

lub:

http://reesha.re/plus

;

http://facebook.com/reebok

;

http://twitter.com/reebok

;

http://youtube.com/reebok

. Reebok jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Reebok International Limited.

Copyright © Agora SA