Biegaj z adidas PureBOOST X

Bieganie to jedna z najbardziej naturalnych i przystępnych form aktywności fizycznej. Jeżeli to tej pory nie miałaś okazji przekonać się na własnej skórze - spróbuj! Wystarczy zacząć od kilkunastu minut biegu dziennie, by poczuć i zobaczyć zalety tego rodzaju aktywności.

Jeszcze nie biegasz? To czas najwyższy zacząć! I nie o modę tu chodzi. Bieganie ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i ciało - zmniejsza ryzyko chorób serca i układu krążenia, oddziałuje pozytywnie na nastrój i samopoczucie.

To udowodnione - ludzie systematycznie biegający są rzadziej narażeni na przeziębienia i infekcje. Hartowanie organizmu aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody, uodparnia go i zwiększa tolerancję na gwałtowne zmiany ciśnienia atmosferycznego. Dzięki temu mamy mniejszą skłonność do popadania w depresję oraz złe samopoczucie z przyczyn związanych ze zmianami pogody.

Zobacz wideo

Nie sposób zapomnieć o bardzo korzystnym wpływie na wygląd. Bieganie poprawia ukrwienie, co sprawia, że skóra jest lepiej dotleniona, wygląda promienniej i młodziej. Pomaga również w walce o smuklejszą sylwetkę. Bieganie w połączeniu ze zdrową dietą, to "duet idealny" do spalania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.

Jogging to także doskonały sposób, by wyrazić siebie i pokazać swoją osobowość. Strój sportowy nie musi być nudny - postaw na żywe kolory i odważne kroje. Ważne, żeby wybierać rzeczy wykonane z materiałów technicznych, dedykowane bieganiu. Zaawansowane technologie zastosowane w takiej odzieży i butach, zapewnią wysoki komfort i efektywność ćwiczeń. Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy marzysz o kolejnej życiówce - dobrze dobrane obuwie na pewno usprawni i umili Ci trening. A kobieca stopa potrzebuje więcej. Więcej wygody i nowoczesnego designu. Odpowiedź?

adidas PureBOOST Xadidas PureBOOST X adidas PureBOOST X adidas PureBOOST X

PureBOOST X - pierwszy but biegowo-treningowy od adidas, zaprojektowany i przetestowany wyłącznie przez kobiety, dla kobiet. Smukła, dopasowująca się do stopy cholewka zgrabnie otula stopę na całej jej długości. Podeszwa składa się z tysiąca scalonych ze sobą mikrokapsułek pianki BOOST, zapewniających znacznie większą amortyzację i zwrot energii niż w tradycyjnym bucie biegowym. PureBOOST X jest wyposażony w tzw. ruchome podbicie zbudowane z rozciągliwej siatki podtrzymującej śródstopie.

Unikalny, kobiecy design i kolorystyka PureBOOST X sprawią, że już nigdy nie będziesz musiała rezygnować z kobiecego wyglądu w trakcie biegania.

Dodaj bieganie do swojego codziennego treningu. Zabierz ze sobą przyjaciółkę i ruszajcie na podbój biegowych ścieżek!

adidas PureBOOST Xadidas PureBOOST X adidas PureBOOST X adidas PureBOOST X

Więcej informacji na temat PureBoost X znajdziesz na: adidas.pl/pureboostx

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.