adidas PureBOOST X. Pierwsze buty adidas tylko dla kobiet

adidas zaprezentował zupełnie nowe buty biegowo-treningowe PureBOOST X, stworzone dla kobiet - przez kobiety.

Na podstawie wieloletnich badań i analiz opinii kobiet z całego świata adidas stworzył zgrabne i dopasowane buty biegowe, będące odpowiedzią na niewyczerpaną energię ich użytkowniczek. Powstał produkt łączący wysoką wydajność sportową z modnym, kobiecym wyglądem.

Smukła, dopasowująca się do stopy cholewka PureBOOST X zgrabnie otula stopę na całej jej długości. Podeszwa składa się z tysiąca scalonych ze sobą mikrokapsułek pianki BOOST?, co zapewnia znacznie większą amortyzację i zwrot energii niż w tradycyjnym bucie biegowym. Teraz bieganie stanie się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

adidas PureBoostXadidas PureBoostX adidas PureBoostX adidas PureBoostX

"Podczas współpracy z zawodniczkami najczęściej spotykaliśmy się z komentarzami o chęci posiadania butów do biegania, które wyglądem będą dorównywać ich możliwościom sportowym", mówi Jennifer Thomas, Senior Director for Global Brands odpowiedzialna za bieganie. "PureBOOST X to produkt, który perfekcyjnie łączy styl oraz innowacyjność, dzięki czemu jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych sportsmenek".

PureBOOST X jest wyposażony w tzw. ruchome podbicie. To zupełnie nowe podejście do konstrukcji buta biegowego. Zbudowane zostało z rozciągliwej siatki, która podtrzymuje ją od dołu i sprawia, że wygląda ona na mniejszą i smuklejszą. Razem ze specjalnym system sznurowania zapewnia indywidualne dopasowanie do każdego rodzaju stopy.

Wolna przestrzeń między cholewką a podeszwą zapewnia wentylację najbardziej wrażliwej części stopy oraz pozwala utrzymać właściwą temperaturę i komfort podczas biegu. Elastyczna podeszwa adaptuje się do naturalnego ruchu w każdej fazie biegu.

adidas PureBoostXadidas PureBoostX adidas PureBoostX adidas PureBoostX

Unikalny, kobiecy design i kolorystyka PureBOOST X sprawią, że już nigdy nie będziesz musiała rezygnować z kobiecego wyglądu w trakcie biegania. Nieważne czy tylko się rozgrzewasz, czy bijesz swój rekord, PureBOOST X dodadzą Ci pewności oraz energii od momentu, gdy tylko je założysz.

Więcej informacji o butach PureBOOST X na: adidas.pl/pureboostx

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.